Odkryj ranking najlepszych gier Super Monkey Ball na konsole Nintendo

Jeśli istnieje jedna gra, która pozostawiła ślad od czasu debiutu w 2001 roku, jest nią Super Monkey Ball firmy Sega. Ta mieszanka platformówek, rozwiązywania łamigłówek i gier towarzyskich stała się koniecznością dla graczy, zwłaszcza tych, którzy kochają konsole Nintendo.

Długa historia na konsolach Nintendo

Od samego początku Super Monkey Ball jest dostępny na praktycznie każdej platformie Nintendo z wyjątkiem Wii U. Ta gra stała się dla Nintendo niemal tak samo ikoniczna, jak serie takie jak Animal Crossing, Mario Party, a nawet Sonic the Hedgehog.

Z każdą kolejną odsłoną serii Sega zdaje się oscylować pomiędzy postępem a regresem. Nadchodząca premiera Super Monkey Ball Banana Rumble każe zastanowić się nad miejscem tej gry na tle poprzednich z serii.

Głosuj na swoje ulubione gry

Określenie, które gry Super Monkey Ball są najlepsze na konsole Nintendo, pozostawiamy Tobie. Jeśli brałeś udział w naszych poprzednich ankietach rankingowych, znasz tę zasadę: oceń od 1 do 10 każdemu tytułowi, w który grałeś. Wyniki zostaną następnie opublikowane w kolejnym artykule.

Pamiętaj, że ostateczny ranking zależy od ocen użytkowników i może zmieniać się w czasie rzeczywistym, nawet po publikacji. Jeśli już oceniłeś te gry w naszej bazie danych, dziękujemy! W przeciwnym razie możesz dodać swoją ocenę w dowolnym momencie, w przeszłości lub w przyszłości, i będzie ona nadal wliczana do wpływu na ranking po opublikowaniu artykułu.

Oceń swoje ulubione gry i skontaktuj się z nami, jeśli uważasz, że czegoś brakuje. Wyniki zostaną ogłoszone wkrótce i podobnie jak nasze Top 50, lista będzie podlegać zmianom, więc nadal możesz wpływać na rankingi nawet po opublikowaniu wyników.

Źródło: www.nintendolife.com