Odkryj radość z połączenia międzyludzkiego w Pikmin Bloom!

Dowiedz się o nowych funkcjach w Pikmin Bloom i przyszłych planach dotyczących gry!

Fani Pikmina mogą się cieszyć, ponieważ gra doczekała się ostatnio kilku aktualizacji i dodano nowe funkcje od jej premiery w 2021 roku. Mieliśmy okazję porozmawiać z Akari Sora, projektantem UX, Riką Nakajimą, starszym menedżerem produktu, oraz Tomo Yamazaki, dyrektorem & Product Management w Niantic, twórcy Pikmin Bloom.

Regularne aktualizacje zostały wdrożone, aby zapewnić wzbogacone wrażenia z gry. Wśród nowych funkcji jest Tygodniowe Wyzwanie, które pozwala iść razem ze znajomymi, nawet jeśli mieszkają daleko. Istnieje również wyzwanie sadzenia kwiatów, które pozwala sadzić kwiaty ze znajomymi. Wyzwanie Mushroom również zostało zmienione, teraz możesz wysłać grupę Pikminów do zniszczenia grzybów. Najnowszą dodaną funkcją jest Wyzwanie Wydarzenia, które co miesiąc oferuje specjalne dekoracje Pikmin.

Ta gra jest nie tylko dla fanów Nintendo, ale także dla zwykłych graczy i tych, którzy zwykle nie grają. Został zaprojektowany tak, aby był prosty i dostępny dla każdego. Zadania są lekkie i można je wykonywać w ciągu dnia. Zbierając nagrody, możesz nawet zdobyć dodatkowe Pikminy do swojej kolekcji.

Gra oferuje ponad 300 rodzajów Decor Pikmin, które możesz zdobyć odwiedzając różne lokacje. Na przykład, możesz zdobyć Decor Pikmin odwiedzając piekarnię lub sklep spożywczy. Każda lokalizacja ma własną kategorię Pikmin do odblokowania. Twórcy regularnie dodają nowe Decor Pikmin ku uciesze graczy.

Pikmin Bloom różni się od głównej serii Pikmin tym, że jest bardziej skoncentrowany na codziennym doświadczeniu. Celem gry jest zachęcenie graczy do wyjścia na zewnątrz i spacerów, przy jednoczesnym zapewnieniu im dobrej zabawy. Możesz grać zrelaksowany, nawet odkładając telefon na bok. Twórcom zależało na stworzeniu gry, w której każdy może się cieszyć, niezależnie od tego, czy są fanami gier wideo, czy nie.

Jeśli chodzi o przyszłość Pikmin Bloom, twórcy planują dodać nowe funkcje i wydarzenia społecznościowe, aby połączyć graczy ze sobą. Niedawno zorganizowali pierwszą w historii osobistą wycieczkę Pikmin Bloom Tour w Sapporo w Japonii i spotkali się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony graczy. Planują organizację kolejnych podobnych imprez w innych krajach.

Podsumowując, Pikmin Bloom oferuje wyjątkowe wrażenia z gry, które łączą radość ze zbierania Pikmin z zachętą do wyjścia na spacer. Twórcy nadal dodają nowe funkcje, aby poprawić wrażenia gracza i planują organizować wydarzenia społecznościowe, aby połączyć społeczność graczy. Niezależnie od tego, czy jesteś wieloletnim fanem Pikmina, czy okazjonalnym graczem, Pikmin Bloom ma coś dla każdego. Więc nie czekaj dłużej, rozpocznij tę kolorową przygodę i ruszaj na poszukiwanie nowego Pikmina do zebrania!

Źródło: www.nintendolife.com