Odkryj przewodnik myślenia jak kot w Little Kitty Big City.

Little Kitty Big City: przewodnik, jak myśleć jak kot i jak najlepiej wykorzystać swoje psoty

Zaangażuj swoją ciekawość

W świecie Little Kitty, Big City zawsze są nowe miejsca, ludzie i rzeczy do odkrycia. Aby znaleźć je wszystkie, musisz po prostu zachować ciekawość, a najlepszym sposobem na utrzymanie ciekawości jest zadawanie pytań! Co jest pod tą ścianą? Co się stanie, jeśli zostawię namalowane odciski łap na tym płótnie artystycznym? Czy ten przedmiot pęknie, jeśli zepchnę go z półki? Znalezienie odpowiedzi jest ważną częścią doświadczenia małego kota.

Interakcja z ludźmi

Jeśli kiedykolwiek spotkałeś kota, wiesz, że każdy z nich ma swoją osobowość i sposób interakcji z ludźmi. Bycie kotem w Little Kitty, Big City nie jest inne – od Ciebie zależy, w jaki sposób będziesz komunikować się z otaczającymi Cię ludźmi. Czy jesteś w złośliwym nastroju? Czas potknąć niewinnego świadka, wkradając się między jego nogi w bardzo niepożądany sposób, a następnie ukraść mu telefon! Potrzebujesz czułości? Można ocierać się o te ludzkie nogi i trochę mruczeć. Ludzie to uwielbiają. A jeśli nudzi Ci się, możesz miauczeć cały dzień! Kto nie kocha bardzo hałaśliwego kota, który podąża za nim bez powodu?

Nawiguj po świecie

Koty są pełne wdzięku (czasami), małe, potrafią wspinać się po ścianach bluszczu, przeciskać się przez wąskie przestrzenie i zawsze lądować na łapach! Ponieważ w tej grze nie jesteś już niezdarnym człowiekiem, wszystkie te małe miejsca, do których myślałeś, że nigdy nie będziesz w stanie się wcisnąć, są teraz dostępne jako mały kot. Od dachów po ziemię, wszystkie kanały, markizy, samochody i płoty są Twoje. Oprócz tych dużych kałuż. Po prostu trzymajmy się z daleka od tych…

Wyraź siebie

Podczas eksploracji miasta spotkasz inne koty, które zaoferują Ci nowe sposoby zanurzenia się w kocim umyśle. Nauczysz się kluczowych emoji kotów, takich jak robienie babeczek, głębokie rozciąganie, drzemka, siedzenie tam, gdzie wracasz do domu, a nawet jęczenie z powodu nieprzyjemnych zapachów lub nieapetycznych zadań! Gesty te stanowią integralną część zestawu narzędzi do wyrażania siebie i można je połączyć z obszerną garderobą kapeluszy Kitty, aby stworzyć idealną reakcję na sytuację.

Zrelaksować się

Ludzie nie rozumieją, jak ciężko koty pracują, aby znaleźć idealne miejsce na drzemkę. Tak naprawdę, gdyby koty nie traciły tyle energii na szukanie nowych miejsc do spania, może w ogóle nie byłyby takie śpiące… Ale to temat na inny blog! To, co musisz wiedzieć o Little Kitty, Big City to to, że gdy znajdziesz dobre miejsce na drzemkę, od razu chcesz się w nim osiedlić i to w dowolnej pozycji, która pasuje do dostępnej przestrzeni. W końcu, gdy w grę wchodzi drzemka, nie ma znaczenia, w którą stronę, według ludzi, „powinny” być zwrócone plecy i kończyny!

Źródło: news.xbox.com