Odkryj Promise Mascot Agency, najdzikszą grę kryminalną o zarządzaniu i otwartym świecie!

Promise Mascot Agency: nowa, szalona gra do odkrycia

Jeśli kiedykolwiek grałeś w Paradise Killer, znasz dziwaczne gry od Kaizen Game Works. Ich kolejne wydawnictwo, Promise Mascot Agency, zapowiada dziką i niecodzienną przygodę łączącą gatunki.

Oryginalna koncepcja łącząca zarządzanie i przestępczość

Promise Mascot Agency jest opisywana jako „pierwsza (i najlepsza) gra o zarządzaniu maskotkami w otwartym świecie z elementami dramatu kryminalnego”. Gra opowiada o przygodach Michizane „Michi” Sugawary, zhańbionego porucznika yakuzy zesłanego do przeklętego miasta, gdzie musi przekształcić zbankrutowaną agencję maskotek w dochodowy biznes.

Gracze wcielają się w Michi i zwiedzają miasto Kaso-Machi swoją starą ciężarówką, nawiązując przyjaźnie, zawierając umowy i rekrutując maskotki („żywe istoty, które współistnieją z ludzkością od czasów starożytnych”), spełniając swoje marzenia i swoje wymagania – niezależnie od tego, czy jest to kulka ryżowa, czy coś mniej życzliwego.

Oryginalna i zaskakująca rozgrywka

Po zrekrutowaniu zwierzaków można je szkolić i wysyłać w świat, aby wypełniały płatne misje. Mądrze korzystając z Kart Bohaterów, reprezentujących postacie z miasta, gracze mogą pomóc maskotom pokonać wyzwania oraz zdobyć pieniądze i reputację.

Agencja Promise Mascot powstała we współpracy z japońskim deweloperem Ikumi Nakamurą (The Evil Within, Ghostwire: Tokyo) i artystką koncepcyjną Mai Matttori, która zaprojektowała świat i postacie. Gra zawiera także grafiki autorstwa brytyjskiego artysty Inko Ai Takita oraz ścieżkę dźwiękową autorstwa Alpha Chrome Yayo i Ryo Koike.

Wydanie zaplanowane na rok 2025

Niestety Agencja Maskotek Promise będzie przez jakiś czas niedostępna. Premiera gry zaplanowana jest na rok 2025 na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Switch i PC.

W międzyczasie możesz obejrzeć grę w akcji na YouTube.

Źródło: www.eurogamer.net