Odkryj premierę 15 gier Nintendo Switch planowanych na początek 2024 roku

Obiecujące zapowiedzi dotyczące Nintendo Switch i innych platform planowane są na początek 2024 r. Poznaj szczegóły w tym artykule wraz z pełnym filmowym opisem wszystkich 15 nadchodzących gier.

Ogłoszenia roku

Studio Eastasiasoft przeprowadziło specjalną prezentację, aby zaprezentować gry zaplanowane na początek 2024 r. Ten „ekscytujący” wybór 15 gier ma zostać wydany w styczniu, lutym i na początku 2024 r. na różnych platformach. Pełna prezentacja dostępna jest w powyższym materiale wideo. Oto przegląd ogłoszeń:

Zapowiedziane gry obejmują takie tytuły, jak „Hakuoki: Chronicles of Wind and Blossom”, „Xuan Yuan Sword 7”, „Fallen City Brawl”, „Nephentheses” i wiele innych. Premiera tych gier planowana jest na Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC w nadchodzących miesiącach.

Różnorodne tytuły do ​​odkrycia

Na tej liście znajdziemy gry z różnych gatunków, takie jak gry RPG, gry walki, gry platformowe, gry karciane i wiele innych. Premiera każdego tytułu zaplanowana jest w konkretnych terminach, od stycznia do marca 2024 r. Każdy znajdzie coś dla siebie i na każdą platformę.

Kilka gier jest już dostępnych w sprzedaży, a kolejne pojawią się w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Bez względu na preferowaną platformę, istnieje duża szansa, że ​​w tym wyborze znajdziesz grę, która Cię zainteresuje.

Jeśli szukasz nowych gier, które pojawią się na Twojej ulubionej platformie, pełną prezentację możesz obejrzeć w powyższym filmie. Znajdziesz tam zapowiedzi rozgrywki i zwiastuny poszczególnych tytułów.

Źródło: www.nintendolife.com