Odkryj Possessor(s), nową grę akcji typu side-scrolling od Heart Machine, która pojawi się na konsolach i komputerach PC w przyszłym roku

Heart Machine, zespół odpowiedzialny za Hyper Light Drifter i Solar Ash, ujawnił Possessor(s), grę akcji typu side-scrolling, która pojawi się na konsolach i komputerach PC w przyszłym roku. Zaprezentowany podczas dzisiejszej prezentacji Devolver Digital i zapowiadany na początku tego tygodnia, Possessor(s) zawiera walkę akcji inspirowaną platformówkami takimi jak Super Smash Bros, osadzoną w mieście objętym kwarantanną zniszczonym przez międzywymiarową katastrofę.

Obiecująca rozgrywka

W grze Possessor(s) sterujesz Lucą, gospodarzem, i Rehmem, jego niezbyt skłonnym do współpracy odpowiednikiem, podczas gdy obaj wyruszają przez rozległą metropolię pełną zawalonych drapaczy chmur do zbadania i tajemnic do odkrycia. Devolver twierdzi, że historia oferuje wiele ścieżek w „otwartej strukturze świata”, pozwalając graczom odkryć prawdę o katastrofie, która spustoszyła miasto (i pozornie świat).

„Rozgrywka koncentruje się na szybkich, ciasnych platformach z szeregiem unikalnych umiejętności ruchu, które skutkują pełną napięcia i precyzyjną walką” – czytamy w komunikacie prasowym dla Possessor(s). „Równuj ataki na ziemi i w powietrzu, urozmaicaj swoje bitwy kombinacjami i żonglerkami, walcząc z różnymi śmiercionośnymi wrogami i przerażającymi bossami. »

W grze Possessor(s) gracze odkryją ulepszenia, które pozwolą Luce i Rehmowi eksplorować wcześniej niedostępne obszary, nawiązując do układu miasta w stylu Metroidvanii.

Wydanie zaplanowane na rok 2025

Posiadacze będą dostępni na konsolach i komputerach PC w 2025 r., prawdopodobnie po wydaniu w tym roku gry studia Heart Machine, Hyper Light Breaker, na PC.

Jaka jest twoja opinia na temat ujawnienia posiadacza(-ów)? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com