Odkryj podstawowe wskazówki dotyczące opanowania broni w grze Squirrel With a Gun

Wiewiórka z bronią: kompletny przewodnik po broni

Squirrel With a Gun pojawi się na Xbox Series X|S tej jesieni z niezwykłą mieszanką strzelanki w piaskownicy i platformówki z łamigłówkami. Aby dołączyć do wiewiórczej rewolucji, postępuj zgodnie z tym podręcznym przewodnikiem szkoleniowym z bronią. Twoja pierwsza misja polega na zdobyciu broni. Wykorzystaj swoje cenne żołędzie, aby odblokować nową broń rozrzuconą po całym świecie lub ukraść ją wrogiemu agentowi. Ale uważaj na amunicję – jeśli masz mało amunicji, znajdź krąg przeładowania lub miej przy sobie dowolne narzędzie do automatycznego przeładowania, jakie znajdziesz na świecie, aby wydostać się z trudnej sytuacji.

Różne rodzaje broni

Koniecznie wypróbuj wszystkie 7 rodzajów broni. Każdy z nich oferuje wyjątkową przewagę w walce i platformówce.

Wiewiórka Z… Pistoletem 9mm

Pierwszą bronią, jaką będziesz mieć do dyspozycji, będzie półautomatyczny pistolet kal. 9 mm. Klasyk do eliminowania wrogów pojedynczo lub do skoków w powietrzu do 4 razy. Wskazówka dla profesjonalistów: Palce są zmęczone tym strzelaniem? Wykonaj nokaut i patrz, jak wiewiórka wyładowuje dla ciebie cały magazynek.

Wiewiórka Z… PM-em

Pistolet maszynowy zadaje mniejsze obrażenia niż pistolet, ale jego w pełni automatyczna funkcja pozwala szybko eliminować wrogów. Opróżnienie całego magazynka w trakcie skoku działa jak prowizoryczny plecak odrzutowy, który przeniesie Cię w trudno dostępne miejsca. Idealny do polowania na żołędzie. Wskazówka: użyj tej sztuczki, aby dostać się na dach nawiedzonego domu i złapać złoty żołądź na kominie.

Wiewiórka Z… Strzelbą

Dwulufowa strzelba doskonale sprawdza się w walce w zwarciu, wywołując efekt szmacianej lalki, co zapewnia niesamowite możliwości powalenia. Wykorzystaj jego potężny odrzut, aby pokonywać duże odległości. Wskazówka: Wyposaż się w podwójną strzelbę podczas jazdy samochodem RC, aby przyspieszyć swój samochód do pełnej prędkości.

Wiewiórka z… sześciostrzałowcem

Jeśli masz aspiracje na wiewiórkę, sięgnij po sześciostrzałowy pistolet i wykonaj szczególnie efektowne zabójstwo. Strzel wszystkimi 6 strzałami, aby zwiększyć swój skok. Wskazówka: Zdobądź swój własny Wiewiórczy Kapelusz, odnajdując Dzikiego Willa i używając sześciostrzałowca, aby wykonać dla niego tajny cel.

Wiewiórka Z… Granatnikiem

Granatnik, znacznie potężniejszy niż sześciostrzałowy, dominuje w kontroli tłumu i wybuchowej grze. Uważaj jednak na jego krótki zasięg i trudne celowanie. Broń skokowa strzela prosto w dół, wyrzucając cię daleko, ale zadając znaczne obrażenia. Wskazówka dla profesjonalistów: musisz się odpowiednio wyposażyć, aby odeprzeć obrażenia od wybuchów. Znajdź kombinezon przeciwbombowy w tajnej podziemnej jaskini.

Wiewiórka Z… Wyrzutnią Rakiet

Jeśli jesteś ekspertem od artylerii, chwyć wyrzutnię rakiet, aby wyeliminować dużych wrogów lub rozprawić się z grupami agentów. Podobnie jak w przypadku granatnika, zachowaj skok z bronią na czas, gdy masz na sobie kombinezon odporny na wybuchy. Wskazówka dla profesjonalistów: kiedy wróg wystrzeliwuje w twoją stronę rakietę, spróbuj wspiąć się na nią, aby rzucić w niego pociskiem.

Wiewiórka Z… Karabinem Snajperskim

Ustaw się w dziwacznym punkcie obserwacyjnym, korzystając z półautomatycznego karabinu snajperskiego, aby eliminować wrogów z daleka. Nawet karabin snajperski może wykonać imponującą eliminację wrogów, nawet jeśli są daleko. Podczas platformowania użyj skoku z karabinu snajperskiego, aby uzyskać ekstremalne doładowanie w pionie. Jego potężny odrzut może nawet powalić pobliskich złoczyńców. Wskazówka: Wyeliminuj pewnego bossa z góry, odnajdując karabin snajperski na rusztowaniu i celując w słabe punkty.

Wybierz broń mądrze, a gdy nie masz jej pod ręką, postaraj się wykazać kreatywnością. Rzuć granat, cegłę, butelkę, piłkę nożną, ciasto lub cokolwiek innego, co możesz złapać, aby pokonać wroga i zdobyć żołędzie za wszelką cenę.

Squirrel With a Gun pojawi się na Xboxie tej jesieni! Dodaj go do swojej listy życzeń na Xbox Series S. Aby uzyskać więcej informacji na temat Squirrel With a Gun i Maximum Entertainment, odwiedź stronę www.SquirrelWithAGun.com lub śledź @QuiteDan na X i @MaximumEntmt w mediach społecznościowych.

Źródło: news.xbox.com