Odkryj pierwszą dużą łatkę do Manor Lords, wersję 0.7.960, w testach publicznych

Ważna aktualizacja Manor Lords, wersja 0.7.960, wreszcie dostępna do publicznych testów

Twórcy Slavic Magic ujawnili niedawno pierwszą dużą łatkę do popularnej gry symulacyjnej miasta Manor Lords w wersji 0.7.960 i udostępnili ją do publicznych testów. Chociaż ta fabuła nie została jeszcze oficjalnie opublikowana, gracze chcący skorzystać z wielu poprawek błędów i innych ulepszeń, mogą to teraz zrobić. Slavic Magic ostrzegło jednak, że pewne elementy, takie jak zmiany balansu, mogą zostać nieznacznie zmienione. Gracze, którzy wolą poczekać, powinni wkrótce udostępnić pełną wersję łatki.

Nowe funkcje i poprawki wprowadzone przez aktualizację

Aby rozwiązać najczęściej zgłaszane problemy przez społeczność, zespół programistów Slavic Magic skupił się na różnych kwestiach, takich jak problemy z zatkanymi punktami handlowymi, słabością łuczników, nadmiernym spożyciem piwa, brakującymi plonami i wieloma innymi. Dodano także nową, ważną funkcję o nazwie „Podatek królewski”, która nagradza dobrych pracowników i karze złych. Pełne informacje o łatce są dostępne poniżej.

Gracze zainteresowani przetestowaniem aktualizacji mogą to zrobić, uruchamiając grę Manor Lords w swojej bibliotece Steam, wybierając właściwości, następnie przechodząc do zakładki „beta”, wpisując hasło „veryNiceBasket” i wybierając „pre_release” z menu rozwijanego Udział w becie lista. Zmiany te mają na celu zapewnienie bardziej sprawiedliwej równowagi w grze oraz zapewnienie graczom płynniejszych i bardziej realistycznych wrażeń z gry.

Główne zmiany i balansy wprowadzone przez łatkę:

– Wprowadzenie podatku królewskiego, pobieranego corocznie dla wszystkich graczy i przeznaczonego dla twojego mrocznego władcy.

– Globalny/lokalny przełącznik punktów handlowych.

– Różne ulepszenia rozgrywki i balansu, takie jak zmiany w konsumpcji żywności, funkcjonowaniu rynków itp.

– Poprawki błędów i drobne ulepszenia zapewniające optymalne wrażenia z gry.

Ta aktualizacja wprowadza znaczące zmiany w Manor Lords, dając graczom nowe możliwości optymalizacji ekonomii i budowania dobrze prosperujących miast.

Wniosek:

Ta ważna aktualizacja Manor Lords obiecuje wprowadzić wiele ulepszeń i poprawek dla graczy, dzięki czemu rozgrywka będzie jeszcze bardziej wciągająca i ekscytująca. Dzięki dodaniu nowych funkcji i naprawieniu błędów fani gry mogą spodziewać się bardziej dopracowanej i zrównoważonej rozgrywki. Pozostaje tylko poczekać na oficjalną premierę, aby w pełni z niego skorzystać.

Źródło: www.ign.com