Odkryj Phantom Liberty, długo oczekiwany dodatek do Cyberpunka 2077. Nowe zadania, postacie i umiejętności będą dostępne od 26 września.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty – wszystkie informacje na temat wyczekiwanego nowego dodatku

Wprowadzenie (podkreśla emocje związane z Phantom Liberty):

Phantom Liberty, pierwszy i jedyny duży dodatek do Cyberpunka 2077, wreszcie jest dostępny. Dzięki temu długo oczekiwanemu DLC dodano nowe zadania, historie, lokalizacje, postacie i umiejętności. Dodatkowo planowana jest także duża aktualizacja gry podstawowej, obejmująca nowe, bardzo pożądane systemy rozgrywki. W oczekiwaniu na to rozszerzenie i aktualizację gry podstawowej przygotowaliśmy podsumowanie wszystkiego, co wiemy o grze Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, w tym datę premiery, platformy, na których będzie dostępna, ceny, aktualizacje rozgrywki, szczegóły fabuły i wiele innych. więcej. Możesz także sprawdzić naszą wersję zapoznawczą Phantom Liberty, aby zobaczyć rozszerzoną wersję demonstracyjną.

Część 1: Data premiery i platformy (podkreśla datę premiery i różne platformy):
Cyberpunk 2077: Phantom Liberty ukaże się 26 września. Poniżej znajduje się pełna lista dostępnych platform. Tymczasem aktualizacja Cyberpunk 2077 2.0 będzie dostępna kilka dni wcześniej, bo 21 września.

Część 2: Platformy i ceny (szczegóły dotyczące dostępnych platform gier i cen):
Cyberpunk 2077: Phantom Liberty będzie dostępny na PS5, Xbox Series X|S i PC (w tym na platformie Steam). Dodatek nie będzie dostępny na wersjach gry na PS4 i Xbox One. Phantom Liberty kosztuje 30 dolarów. Z drugiej strony osoby nieposiadające podstawowej gry mogą kupić grę podstawową i dodatek w pakiecie za 80 dolarów amerykańskich.

Część 3: Zwiastun (zawiera oficjalny zwiastun Phantom Liberty):
Oficjalny zwiastun kinowy Phantom Liberty zawiera trzyipółminutową zapowiedź tego rozszerzenia do thrillera szpiegowskiego. Obejrzyj poniżej.

Część 4: Szczegóły fabuły (objaśnia szczegóły fabuły Phantom Liberty):
CD Projekt Red opisuje Phantom Liberty jako „nowy thriller szpiegowski przygodowy do Cyberpunka 2077”. Deweloper jako źródła inspiracji podaje Tinker Tailor Soldier Spy, Bridge of Spies, James Bond, Ocean’s Eleven i Bourne Identity. Gracze ponownie wcielą się w V, zatrudnionego jako tajny agent rządowy, aby uratować Rosalind Myers, prezydent nowo zjednoczonych Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Akcja Phantom Liberty rozgrywa się w nowej strefie zwanej Dogtown, opisanej przez CD Projekt Red jako „miasto ruin w mieście rządzonym przez milicję gotową pociągnąć za spust”. W Dogtown gracze mogą spodziewać się spotkania z „siecią złamanych lojalności i mrocznych machinacji politycznych”, która doprowadzi ich do misji i zadań o wysokiej stawce, których nigdy wcześniej nie widziano. Nowe postacie to Alena „Alex” Xenakis, zmiennokształtna zatrudniona przez Reeda; Pułkownik Kurt Hansen, antagonistyczny przywódca Dogtown; oraz Songbird, osobisty webrunner Prezydenta Myersa.

Phantom Liberty będzie miało wiele zakończeń, z których jedno odblokuje szóste zakończenie z gry podstawowej. Według reżysera gry Gabe’a Amatangelo to nowe zakończenie Cyberpunk 2077 „jest powiązane z twoimi nowymi relacjami, postaciami i sytuacjami”.

Część 5: Aktualizacje rozgrywki (zawiera główne aktualizacje rozgrywki dla Phantom Liberty i wersji 2.0 gry):
Phantom Liberty i aktualizacja gry podstawowej 2.0 wprowadzają kilka dodatków i zmian do rozgrywki w Cyberpunk 2077. Oto najważniejsze aktualizacje z każdej części:

Aktualizacje Phantom Liberty:
– Nowa dzielnica (Dogtown)
– Zwiększono maksymalny poziom (60)
– Nowa fabuła i nowe postacie
– Nowe zadania, misje i walki z bossami
– Niekończące się dynamiczne wydarzenia (misje samochodowe i zrzuty)
– Nowe drzewo umiejętności i nowe zdolności Reliktów
– Wyrzutnie rakiet do pojazdów
– Ponad 100 nowych przedmiotów: broń, oprogramowanie cybernetyczne, pojazdy i moda

Aktualizacje Cyberpunka 2077 2.0:
– Przebudowane drzewka umiejętności i atuty
– Renowacja cyberware i nowy system pojemności
– Walki i pościgi samochodowe
– Ulepszenia AI w walce
– Nowy system policyjny
– Ulepszenia interfejsu użytkownika
– Zmiany w łupach, przedmiotach i rzemiośle
– Nowe stacje radiowe

Część 6: Nowe specyfikacje komputerów PC (przedstawia nowe specyfikacje komputerów PC dla Cyberpunk 2077):
Dzięki tej zmianie CD Projekt Red zaktualizował wymagania Cyberpunka 2077 dla komputerów PC. Warto zauważyć, że Cyberpunk nie będzie już obsługiwał dysków twardych w przypadku spełnienia wymagań minimalnych: „Dyski SSD zapewniają krótszy czas ładowania, lepsze przesyłanie strumieniowe i lepszą ogólną wydajność w porównaniu do dysków twardych” – wyjaśnia deweloper.

Część 7: Nie planuje się dalszej ekspansji (potwierdza, że ​​nie będzie żadnego innego płatnego/większego rozszerzenia do Cyberpunka 2077):
CD Projekt Red potwierdził, że Phantom Liberty będzie jedynym dużym płatnym rozszerzeniem do Cyberpunka 2077. „Jak już dawno zapowiadaliśmy, nie będziemy tworzyć drugiego ani trzeciego dodatku” – powiedział Michał Nowakowski z CD Projekt.

Podsumowanie (podsumowuje emocje wokół Phantom Liberty):
Wraz z pojawieniem się Phantom Liberty gracze Cyberpunk 2077 mogą spodziewać się zupełnie nowej, ekscytującej przygody szpiegowskiej. To rozszerzenie przyniesie nowe zadania, nową dzielnicę, nowe postacie i wiele aktualizacji rozgrywki. Nie przegap okazji, aby zanurzyć się w cyberpunkowym uniwersum Cyberpunk 2077: Phantom Liberty.

Źródło: www.ign.com