Odkryj pakiet Metroidvania Mania: 7 niesamowitych gier w niskiej cenie

Kusząca oferta dla fanów Metroidvanii na Steam Deck

Jesteśmy ledwie w połowie roku 2024, a już jest to wspaniały rok dla fanów Metroidvanii i posiadaczy Steam Deck. Jeśli szukasz kilku gier do zagrania po Animal Well, pakiet Metroidvania Mania firmy Humble pozwala ci zdobyć aż siedem doskonałych gier Metroidvania za jedyne 14 dolarów. Wszystkie siedem gier zostało zweryfikowanych pod kątem Steam Deck, więc nie będziesz mieć problemu z odblokowywaniem nowych umiejętności i odkrywaniem głębszych obszarów w drodze.

Pakiet Metroidvania Mania zawiera siedem doskonałych gier, które czerpią inspirację z nazw gatunków, serii Metroid i Castlevania – w szczególności Super Metroid i Castlevania: Symphony of the Night. Pomysł jest ogólnie taki sam, podróżujesz po rozległej mapie, walczysz z bossami i zbierasz umiejętności, które następnie pozwalają ci uzyskać dostęp do nowych obszarów, do których wcześniej nie miałeś dostępu. Każda gra ma swoje własne, specyficzne i niepowtarzalne podejście do tego pomysłu, co dostarcza wielu powodów, aby nadal w nią grać. I jak to zwykle bywa w tym gatunku, w każdej grze kryje się mnóstwo sekretów, które zaspokoją Twoją potrzebę odkrywania i odkrywania wszystkiego, co każda gra ma do zaoferowania.

Flagowa gra z tego pakietu

Flagową grą w pakiecie jest Axiom Verge, tytuł retro z 2015 roku, który czerpie dużą inspirację ze starej serii Metroid. W całym środowisku jest mnóstwo zabijania i usterek przez obcych, a także broni, która będzie przypominać zarówno Metroid, jak i gry takie jak seria Mega Man. Jeśli zapłacisz wystarczająco dużo, możesz także otrzymać jego kontynuację, Axiom Verge 2, a także kilka innych gier.

Jak to zwykle bywa w przypadku pakietów Humble, kwota, jaką jesteś skłonny zapłacić, określa, co otrzymasz. Jeśli zapłacisz minimum 6 dolarów, otrzymasz dwie gry – Axiom Verge i The Knight Witch, metroidvanię fantasy o rzucaniu zaklęć z elementami piekła rodem. Otrzymasz także kupon zniżkowy 50% na Death’s Gambit: Afterlife – Ashes of Vados w Humble Store, obniżając jego zwykłą cenę z 8 do 4 dolarów. Za co najmniej 14 dolarów otrzymasz wszystko, co znajduje się w pakiecie, który obejmuje pięć innych gier.

A jeśli potrzebujesz jeszcze więcej Metroidvanii, w tym roku masz świetne oferty. Obecnie w sklepie Ubisoft Store możesz znaleźć znakomitą grę Prince of Persia: The Lost Crown za ponad 50% zniżki. Możesz także znaleźć inne świetne oferty na gry w ramach wiosennej wyprzedaży Humble Bundle i masowej majowej wyprzedaży Fanatical.

Źródło: www.gamespot.com