Odkryj pakiet Intrygi: 11 gier Steam z -97%

Szukasz zajęć intelektualnych, które zapewnią Ci rozrywkę? Odkryj tę wyjątkową ofertę na Fanatical, która powinna Cię zainteresować. Za jedyne 4 USD możesz otrzymać pakiet Intrygi zawierający 11 gier. Wszystkie te gry są kluczami Steam i umożliwiają ekscytujące zanurzenie się w świat przygód, tajemnic i morderstw. Zwykle zakup tych gier w sklepie kosztowałby prawie 152 USD, ale dzięki temu pakietowi oszczędzasz niesamowite 97%.

Najważniejsze: Blacksad: Under the Skin

Blacksad: Under the Skin to sztandarowa gra w tym pakiecie. To pełna zwrotów akcji przygoda, w której detektyw John Blacksad prowadzi złowrogie śledztwo, które zabierze go do samego serca przestępczego półświatka Nowego Jorku. Oparta na słynnym komiksie noir autorstwa Juana Diaza Canalesa i Juanjo Guarnido, ta gra zanurzy cię w mroczną i bezwzględną historię detektywistyczną. A jako bonus grasz jako kot!

Inne ekscytujące gry

Oprócz Blacksad: Under the Skin ten pakiet zawiera inne godne uwagi gry, takie jak Hercule Poirot: The First Cases, w którym wcielasz się w imponującego detektywa z wąsami Agathy Christie, pięcioczęściową serię gier przygodowych The Descendant oraz Murder Mystery Machine , noir i izometryczna gra przygodowa. Fanatycy klasyki gatunku mogą także zdobyć trzy gry Syberia, a także Still Life i jej kontynuację.

Ponadto potwierdzono, że kilka z tych gier jest kompatybilnych ze Steam Deck, co czyni tę grę świetną okazją do niedrogiego rozszerzenia Twojej przenośnej biblioteki Steam.

Nie czekaj dłużej i już teraz ciesz się wciągającą fabułą tego pakietu Fanatical.

Źródło: www.gamespot.com