Odkryj pakiet Fight T1D With JRPG i pomóż w badaniach nad cukrzycą typu 1

Odkryj nowy pakiet charytatywny Humble i zanurz się w świecie gier JRPG

Jeśli kiedykolwiek grałeś w grę RPG i marzyłeś o wyruszeniu w podróż mającą na celu ulepszenie świata, ten nowy pakiet od Humble jest dla Ciebie. Dzięki pakietowi Fight T1D With JRPGs możesz nie tylko cieszyć się ekscytującymi grami, ale także wspierać szczytny cel.

Pakiet charytatywny wspierający badania nad cukrzycą typu 1

Ten pakiet zawiera do ośmiu gier na PC oraz kody rabatowe. Część całej sprzedaży przekazywana jest fundacji JDRF na wsparcie jej misji leczenia i badań nad cukrzycą typu 1. Produkt jest dostępny w dwóch przedziałach cenowych.

Decydując się na podstawową opcję za 10 dolarów, otrzymasz kody Steam na Nexomon: Extinction, Bug Fables: The Everstanding Sapling, Dark Deity i Eiyuden Chronicles: Rising, a także kod 25% zniżki na członkostwo Humble Choice.

Płacąc 15 dolarów, otrzymasz pełny pakiet, obejmujący gry poziomu podstawowego i kod rabatowy, a także Mato Anomalies, Symphony of War: Nephilim Saga i Edge of Eternity, a także kolejny kod rabatowy od 45% na rozszerzenie DLC Symphony of War Legends . To prawie 170 dolarów za gry za jedyne 15 dolarów. Wszystkie klucze do gier można wymienić na platformie Steam, a kody rabatowe obowiązują w sklepie Humble.

Oferta ograniczona czasowo

Pakiet Fight T1D With JRPGs jest idealny dla każdego, kto szuka nowych gier RPG, w które można zagrać tej zimy. Będzie jednak dostępna tylko do 21 grudnia, więc zgarnij ją w sklepie internetowym Humble, póki jeszcze możesz. Aby uzyskać więcej świetnych ofert, wiele gier RPG, gier walki i gier walki opartych na popularnych serialach anime jest dostępnych w sklepie Fanatical, Super Mario RPG kosztuje tylko 50 USD (wcześniej 60 USD) w serwisie eBay i możesz zaoszczędzić na zamówieniach w przedsprzedaży na nadchodzące tytuły, takie jak Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy i Dragon’s Dogma 2 na PC.

Nie przegap Humble Fight T1D z grami JRPG! Pakiet

Zapłać co najmniej 10 lub co najmniej 15 dolarów, aby skorzystać z tego pakietu charytatywnego i zanurzyć się w świecie gier JRPG, jednocześnie wspierając badania nad cukrzycą typu 1.

Prezentowane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś prezentowanego na naszej stronie.

Więcej informacji znajdziesz na temat: Gra charytatywna

Źródło: www.gamespot.com