Odkryj pakiet Birthday Mystery: 20 gier Steam na PC za jedyne 13,50 $ na Fanatical

Pakiet urodzinowy Mystery od Fanatical: 20 kluczy Steam do przecenionych gier na PC

Sprzedawca gier komputerowych Fanatical świętuje 11. rocznicę swojego istnienia i aby uczcić tę rocznicę, możesz skorzystać ze świetnej oferty w ramach Urodzinowego Tajemniczego Pakietu. Za jedyne 13,50 $ otrzymasz 20 kluczy Steam do tajemniczych gier na PC, chociaż dostępne są niższe poziomy. Możesz otrzymać jedną grę za 1 USD, pięć gier za 4,40 USD, dziesięć gier za 7 USD i piętnaście gier za 10,50 USD. Najwyższy poziom oferuje najlepszą wartość, a jako bonus Fanatical obiecuje do 20 gier, których nigdy wcześniej nie otrzymałeś w tajemniczym pakiecie Fanatical. Jeśli otrzymasz duplikat klucza do gry, którą już nabyłeś w ramach poprzedniej oferty Mystery Bundle, możesz go wymienić za darmo. Ta gwarancja będzie dotyczyć tylko pierwszego zakupionego pakietu, ale 20 gier powinno wystarczyć.

Jeśli chodzi o dostępne gry, Fanatical twierdzi, że oferuje wybór ponad 400 gier niezależnych i AAA, co czyni go jednym z największych jak dotąd pakietów tajemnic. Wśród dostępnych gatunków znajdują się ekscytujące gry akcji, wciągające gry RPG i wymagające łamigłówki, a jeśli będziesz mieć szczęście, możesz wygrać ekskluzywny pakiet gier AAA o wartości ponad 350 dolarów. Ten pakiet zawiera pięć największych wydań gier w 2023 roku.

Fanatyczne promocje rocznicowe

Dodatkowo możesz także sprawdzić wyprzedaż rocznicową Fanatical, na której obecnie dostępnych jest mnóstwo niezależnych perełek i hitowych gier. A co najważniejsze, jeśli wydasz 10 USD lub więcej, wraz z zakupem otrzymasz tajemniczy prezent.

Do najważniejszych ofert objętych tą promocją należą: ogromna gra Lego Star Wars: The Skywalker Saga za 15 dolarów, Dragon’s Dogma: Dark Arisen za jedyne 4 dolarów i Batman Arkham Trilogy firmy Rocksteady za jedyne 7,19 dolarów. Pełną listę znajdziesz w tym artykule wypełnionym najważniejszymi informacjami o wyprzedażach.

Źródło: www.gamespot.com