Odkryj Omega 6: The Video Game, grę wideo na podstawie legendarnej mangi autorstwa Takayi Imamury! Dostępna na Switchu i Steamie w 2024 roku.

Subskrybuj Nintendo Life na YouTube

Manga Takayi Imamury została zaadaptowana na grę wideo

Legenda Nintendo, Takaya Imamura, widzi swoją pierwszą mangę zaadaptowaną na grę wideo – na wypadek, gdybyś przegapił to ogłoszenie w zeszłym roku – a pierwszy zwiastun został właśnie wypuszczony podczas Tokyo Game Show.

Omega 6: The Video Game, która ukaże się na Switchu i Steamie w 2024 roku, będzie adaptacją mangi z 2022 roku w tekstową grę przygodową, ale wygląda też na to, że będzie walka w stylu bitew turowych. Imamura-san pracuje nad oprawą graficzną gry, która łączy francuski styl mangi z grafiką retro pixel art. Kolejny weteran Nintendo, kompozytor Shinobu Amayake, który pracował nad Wario Woods i Stunt Race FX, dołącza do zespołu, aby nadać tej kosmicznej przygodzie nowy format.

Oryginalna historia z nowymi bohaterami

Pomimo tego, że gra opiera się na popularnej mandze, tak naprawdę gra będzie kontynuacją oryginalnej historii z nowymi postaciami. Uczestnicy Tokyo Game Show 2023 będą mogli zapoznać się z większą zawartością gry już na samym pokazie.

Obrazy: Gry Clear River

Nowy kierunek artystyczny Takayi Imamury

Nie możemy nie patrzeć na te tapety i oczywiście nie myśleć o Star Fox. Imamura-san jest odpowiedzialna za stworzenie kultowych postaci z serii Star Fox, obok F-Zero. Pełnił także funkcję dyrektora artystycznego przy filmie The Legend of Zelda: Majora’s Mask, by wymienić tylko kilka najważniejszych momentów w jego karierze.

Jednak Omega 6: The Video Game wydaje się być czymś zupełnie innym od tego, do czego przyzwyczaił nas weteran gier wideo – wystarczy spojrzeć na zwiastun u góry i przewinąć zrzuty ekranu. Zrzut ekranu poniżej, aby zobaczyć, co mamy na myśli (Uwaga: W chwili pisania tego tekstu zwiastun i zrzuty ekranu są dostępne wyłącznie w języku japońskim).

Potwierdzono światową premierę

Omega 6: The Video Game ukaże się na Switchu w 2024 roku. I tak, potwierdzono jej ogólnoświatową premierę!

Czytałeś już mangę? Czy zamierzasz kupić tę grę w przyszłym roku? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com