Odkryj oficjalną mangę Minecraft w języku angielskim z okazji jej 15-lecia!

Premiera mangi Minecraft w języku angielskim zapowiedziana na wiosnę 2025 r

Minecraft obchodzi obecnie swoje 15-lecie i w ramach obchodów oficjalna manga (która zadebiutowała w CoroCoro Comic w kwietniu 2020 r.) będzie wreszcie dostępna w języku angielskim.

VIZ Mediów zajmuje się lokalizacją gry Minecraft: The Manga, której premiera zaplanowana jest na wiosnę 2025 roku. Oto oficjalne ogłoszenie, które daje również wgląd w to, czego można się spodziewać w tej konkretnej historii:

„Ogłoszenie: dodaj tę książkę do swojego pokoju zaklęć! Dołącz do Nico w jego próbie ucieczki z sześciennych granic swojego domu i udowodnij swoją siłę w walce z atakami zombie! Minecraft: The Manga autorstwa Kazuyoshi Seto ukaże się wiosną 2025 roku. »

Nowe ogłoszenia dotyczące Minecrafta

To najnowsze ogłoszenie jest następstwem szeregu innych wiadomości związanych z Minecraftem, które pojawiły się w tym tygodniu, w tym ogłoszenia przez Netflix nowego serialu animowanego. Wczoraj Mojang potwierdził także wydanie aktualizacji Tricky Trials, która ma się ukazać za kilka tygodni.

Ponadto film Minecraft zostanie wydany w przyszłym roku, 4 kwietnia 2025 r. Obecnie w sklepie Switch eShop trwa wyprzedaż gier Minecraft, a wszystkie tytuły są tańsze o 50% do 4 czerwca 2024 r.

Interesujesz się mangą Minecraft? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com