Odkryj nowy telewizor i sprzęt audio Samsung 2024 z ekskluzywną ofertą!

Odkryj nowości od Samsunga w 2024 roku w świecie telewizorów i urządzeń audio.

Nowego Samsunga 2024

Firma Samsung niedawno ujawniła ofertę nowych telewizorów i urządzeń audio na rok 2024, w tym nadchodzące telewizory Neo QLED 4K i 8K, nowy projektor 8K, dwa nowe soundbary i nie tylko.

Zamówienia przedsprzedażowe na wszystkie nowe urządzenia będą wkrótce dostępne, a Samsung oferuje klientom 100 dolarów zniżki na zamówienia z wyprzedzeniem. Aby skorzystać z tej specjalnej promocji, wystarczy zarejestrować się, aby otrzymywać powiadomienia o zamówieniach przedpremierowych na temat nadchodzących produktów w sklepie internetowym Samsung od teraz do 21 marca. Rejestracja daje Ci także szansę na wygranie przenośnego projektora Samsung Freestyle drugiej generacji.

Kredyt o wartości 100 USD można wykorzystać na dowolnym nowym urządzeniu podczas realizacji transakcji, gdy okres przedsprzedaży rozpocznie się 21 marca. Środki należy wykorzystać przed zakończeniem okresu składania zamówień w przedsprzedaży 10 kwietnia. Oferta kredytowa firmy Samsung w przedsprzedaży jest przeznaczona wyłącznie dla klientów z USA, którzy ukończyli 18 rok życia, a do rejestracji wymagane jest podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu.

Urządzenia dostępne z kredytem w przedsprzedaży

Urządzenia, na których możesz wykorzystać środki w przedsprzedaży o wartości 100 USD, to tegoroczne modele telewizorów Neo QLED 8K i 4K, wyposażone w funkcje skalowania i ruchu wspomagane sztuczną inteligencją oraz działające w oparciu o nowy system operacyjny Smart TV Samsung Tizen 2024. Dostępnych będzie wiele opcji rozmiarów, począwszy od 43 cali, a skończywszy na 98 calach.

Dostępny jest także nowy bezprzewodowy projektor Samsung Premier 8K oraz nowa wersja wyświetlacza Samsung The Frame, który wygląda jak ramka na zdjęcie i wyświetla naprzemiennie wybrane dzieła sztuki oraz Twoje osobiste zdjęcia.

Nowe urządzenia audio

Nowe urządzenia audio obejmują ultracienki soundbar HW-S800D, mocny soundbar HW-Q990D z dźwiękiem Hi-Fi i obsługą 11.1.4-kanałowego Dolby Atmos oraz nowy głośnik montowany na ścianie z wyświetlacza The Frame o nazwie The Rama muzyczna.

Więcej informacji na temat wszystkich nowych wyświetlaczy i produktów audio można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy Samsung. Ceny i daty premiery wszystkich urządzeń zostaną ogłoszone w nadchodzących dniach.

Źródło: www.gamespot.com