Odkryj nowy flipper JAWS firmy Stern Pinball Inc., oparty na klasyku Stevena Spielberga, z ekskluzywnymi funkcjami.

Nowa gra od Stern Pinball Inc. inspirowana filmem JAWS

Firma Stern Pinball Inc. ogłosiła niedawno wydanie zupełnie nowej gry opartej na filmie „JAWS” z 1975 roku w reżyserii Stevena Spielberga. Ta gra na automatach z kulkami obiecuje uchwycić esencję horroru poprzez kultowe efekty wizualne i dźwiękowe.

Przyjrzyjmy się bliżej, czego możemy oczekiwać od tej nowej maszyny do kulek JAWS, a także dostępnych funkcji i wersji.

Projekt i funkcje JAWS

Gra JAWS została zaprojektowana przez Keitha Elwina, twórcę znanego ze swoich automatów do gry, takich jak Godzilla i Iron Maiden. Na głównej powierzchni do gry znajduje się wiadro z przynętami, w które gracze mogą uderzyć, aby „wypuścić krew” na powierzchnię gry, reprezentowaną przez diody LED, które następnie unoszą poruszającą się płetwę rekina do oddania strzału.

Wersje Premium i Limited Edition JAWS zawierają zabawkowego wielkiego białego rekina, który wyskakuje spod małej łódki, w którą gracze mogą celować, oraz małą replikę łodzi Orca jako minipowierzchnię dla jednego gracza. .

Pole gry JAWS Pro ma inny układ.

Różne wersje JAWS

Istnieją trzy wersje maszyny do piłek JAWS: Edycja Limitowana, Edycja Premium i Edycja Pro. Każdy z nich oferuje unikalne funkcje, specjalne zabawki i różne elementy powierzchni do zabawy.

Wersja Pro kosztuje 6999 dolarów, wersja Premium kosztuje 9699 dolarów, a edycja limitowana – 12 999 dolarów. Różnice cenowe znajdują odzwierciedlenie w specyficznych funkcjach i wyglądzie każdej wersji.

Unikalne funkcje i dostępność

Oprócz standardowych funkcji rozgrywki, JAWS wprowadza nowe funkcje, takie jak tryb, w którym możesz grać jako żarłacz biały, a także tryb wideo 3D.

Dodatkowo gry Stern są teraz wyposażone w czytnik QR i są połączone z systemem Stern Insider Connected za pośrednictwem telefonu, aby rejestrować najlepsze wyniki, pełne bramki, a w przypadku JAWS unikalne funkcje, takie jak kolekcjonerskie „Zęby Rekina” jako bonus i „System Kariery”. który umożliwia system progresji poprzez konfigurację Insider Connected.

Maszyna do piłek JAWS jest już dostępna w sprzedaży i zapewnia wyjątkowe wrażenia z gry entuzjastom maszyn do robienia piłek i fanom oryginalnego filmu.

Źródło: www.ign.com