Odkryj nowe zestawy LEGO Super Mario, które będą dostępne od 1 sierpnia 2024 r

LEGO będzie wzmacniać swoją ofertę Super Mario o nowe zestawy, które zostaną wprowadzone na rynek jeszcze w tym roku, 1 sierpnia 2024 r. Oprócz ogłoszenia zestawów LEGO z motywem Mario Kart (dostępnych w przyszłym roku), aby uczcić tegoroczny Dzień Mario, firma ujawniło trzy nowe zestawy: Pociąg ekspresowy Bowser, Nawiedzony dwór króla Boo i Bitwa z Royem w zamku Peach.

Pociąg ekspresowy Bowser (#71437)

Pociąg ekspresowy Bowsera to nowe, ekscytujące przeżycie z zestawem LEGO® Super Mario™ Pociąg ekspresowy Bowsera (71437). Świetny prezent dla chłopców, dziewcząt i wszystkich graczy w wieku od 9 lat. Zestaw zawiera szczegółowy pociąg, wózek ręczny, 2 stacje, blok Super Star, ? oraz 6 figurek LEGO Super Mario — Brata Marto, Boom Booma, 2 Goomby i 2 Para-Biddybuds.

Dodaj figurkę LEGO® Mario™, LEGO® Luigi™ lub LEGO® Peach™ (brak w zestawie), aby rozpocząć interaktywną zabawę. Pomóż im ścigać pociąg na wózku, obsługuj obrotową platformę lokomotywy i aktywuj sprężynowe działko wagonu armatniego. Gdy wszyscy wrogowie zostaną pokonani, włącz dźwięk klaksonu, jadąc Bowser’s Express na stację.

Nawiedzony dwór króla Boo (#71436)

Poznaj upiorne postacie i poszukaj klucza do skrzyni skarbów w Nawiedzonej rezydencji króla Boo (71436) w zestawie LEGO® Super Mario™ dla dzieci. Zestaw ten to świetny pomysł na prezent dla chłopców, dziewcząt i graczy w wieku od 8 lat. Zestaw zawiera zabawkowy nawiedzony dom do zbudowania, który można otworzyć, aby uzyskać łatwy dostęp do zabawnych detali, takich jak podnoszona sofa i regał z funkcją otwierania na klucz. W zestawie znajdują się także cztery figurki LEGO Super Mario — King Boo, żółty Baby Yoshi, Dry Bones i Boo.

Dodaj figurkę LEGO® Mario™, LEGO® Luigi™ lub LEGO® Peach™ (brak w zestawie), aby rozpocząć interaktywną zabawę. Pomóż im zebrać nagrody z bloku monet, bloku skrzyni i bloku klucza, pokonaj Boo i Dry Bones, zrzuć King Boo ze stołu na dziedzińcu i wreszcie otwórz skrzynię ze skarbami.

Bitwa z Royem w zamku Peach (#71435)

Pozwól dzieciom odkrywać, walczyć, odgrywać role i nie tylko w kultowej lokalizacji Super Mario™ dzięki zestawowi LEGO® Super Mario™ Bitwa z Royem w zamku Peach (71435). Ten zestaw z postaciami Nintendo® to świetny prezent dla dziewcząt, chłopców i graczy w wieku od 7 lat i zawiera zbudowany z klocków LEGO zamek księżniczki, który można otwierać, by umożliwić zabawę. Ma łatwe do odbudowania ściany, które zawalają się podczas oblężenia, wieżę, katapulta, obrotowy tron ​​i fontanna w ogrodzie. W zestawie są także trzy minifigurki LEGO Super Mario: Roy (po raz pierwszy w zestawie LEGO Super Mario), Pożeracz Łańcuchowy i Ropucha.

Dodaj figurkę LEGO® Mario™, LEGO® Luigi™ lub LEGO® Peach™ (brak w zestawie), aby rozpocząć interaktywną zabawę. Pomóż im pokonać Roya i przejąć kontrolę nad jego Chain Chompem, znaleźć ukryte znaczniki akcji i odblokować cyfrowe reakcje, takie jak muzyka fortepianowa.

Czy byłbyś zainteresowany którymś z nadchodzących zestawów LEGO Super Mario? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com