Odkryj nowe tryby przetrwania Lego Fortnite: Przytulny i Ekspert!

Nowa aktualizacja Lego Fortnite: w zasięgu wzroku dwa nowe tryby trudności

Nowe tryby trudności

Epic Games przygotowuje nową aktualizację Lego Fortnite, zaplanowaną na 13 czerwca, która rozszerzy tryb przetrwania oparty na klockach o dwa nowe poziomy trudności, zaspokajając diametralnie różne gusta.

Pierwszy tryb to nowy tryb przytulny w Lego Fortnite, zaprojektowany tak, aby zapewnić wyluzowane wrażenia pomiędzy nieszkodliwym przekomarzaniem się w trybie piaskownicy a standardowym trybem przetrwania. Domyślne ustawienia trybu przytulnego zapewniają graczom niewielką dawkę walki, aby zachować czujność, ale wrogowie są ustawieni na łatwy i wszystkie wskaźniki przetrwania – głód, temperatura i wytrzymałość – są wyłączone.

Ekspert Mody i ekskluzywne trofea

Z drugiej strony nieustraszeni gracze, którzy chcą naprawdę zwiększyć wyzwanie związane z przetrwaniem, mają także nową opcję w aktualizacji Lego Fortnite v30.10, tym razem w postaci trybu eksperckiego z wieczną śmiercią. Centralnym elementem tej brutalnej nowej oferty są wrogowie Storm-Wild – nowi przeciwnicy, którzy zadają więcej obrażeń, mają więcej zdrowia i poruszają się szybciej niż standardowi wrogowie – ale tryb eksperta daje tym ostatnim wzmocnienie, zwiększając także ich siłę.

Gracze wystarczająco odważni, aby wziąć udział w trybie eksperckim, będą mieli szansę zdobyć trzy nowe trofea – Trofeum Grasslands, Trofeum Dry Valley i Trofeum Frozen Lands – każde odblokowywane po pokonaniu określonego biomu Storm-Wild i wejściu w interakcję z poziomem 10 wieś.

Inne ulepszenia i dostosowania

Te nowe funkcje stanowią dodatek do różnych ulepszeń, dostosowań i poprawek błędów zawartych w nowej aktualizacji Lego Fortnite. Obejmują one wyraźniejsze komunikaty o błędach – określające problemy z małą ilością pamięci lub przypadki, gdy w pobliżu znajduje się zbyt wiele budynków – po pływające wilki i zmniejszenie liczby pojawiających się szkieletów w wioskach. Pełne informacje o łatce można znaleźć na stronie Fortnite.

Źródło: www.eurogamer.net