Odkryj nowe słuchawki bezprzewodowe Sonos Ace z przestrzennym dźwiękiem i czasem pracy baterii do 30 godzin

Niedawno zaprezentowano nowe słuchawki Sonos Ace, co oznaczało wejście renomowanego producenta głośników na rynek słuchawek. Te nowe słuchawki będą oferować łączność bezprzewodową, najwyższą jakość dźwięku, aktywną redukcję szumów i czas pracy baterii do 30 godzin – czyli funkcje, które pozwolą im konkurować z innymi słuchawkami klasy premium, takimi jak Sony WH-1000XM5, Bose Quiet Comfort Ultra, AirPods Max i Beats Studio Pro. Oficjalna premiera słuchawek Sonos Ace planowana jest na 5 czerwca w cenie 449 dolarów. Będą dostępne w kolorze białym lub czarnym, ze skórzanymi poduszkami nausznymi i wyściełanym pałąkiem na głowę. Zamówienia w przedsprzedaży są już otwarte na Amazonie.

Cechy nowych słuchawek Sonos Ace

Pomimo braku integracji z innymi głośnikami Wi-Fi tej marki, Sonos Ace oferują technologię dźwięku przestrzennego z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy. Można je łatwo połączyć z listwą dźwiękową Sonos Arc, aby szybko przejść w tryb prywatnego słuchania przez słuchawki. Dodatkowo słuchawki te obsługują połączenia Bluetooth 5.4 oraz kodeki SBC, AAC i aptX Lossless, zapewniając optymalną jakość dźwięku. Według Sonos słuchawki zapewniają do 30 godzin pracy na baterii, nawet przy włączonej aktywnej redukcji szumów. Funkcja szybkiego ładowania pozwala użytkownikom uzyskać trzy godziny pracy na baterii po zaledwie trzech minutach ładowania.

Promocje na głośniki i soundbary Sonos

Jeśli interesują Cię inne produkty audio firmy Sonos, wybór bezprzewodowych głośników i listew dźwiękowych tej marki jest obecnie dostępny w sklepie Amazon. Wśród dostępnych ofert znajduje się głośnik Sonos Era 100 za 200 dolarów (zamiast 250 dolarów), Sonos Move 2 za 336 dolarów (zamiast 449 dolarów) i soundbar Sonos Arc za 719 dolarów (zamiast 900 dolarów). Sprawdź poniższą listę innych zniżek, ale pamiętaj, że są to promocje ograniczone w czasie i mogą szybko się wyprzedać.

Źródło: www.gamespot.com