Odkryj nowe przygody Księżniczki Peach!

Czy jesteś gotowy na przygodę księżniczki Peach? Nintendo ogłosiło tego lata premierę swojej nowej gry poświęconej słynnej księżniczce. Gra pod oficjalną nazwą Princess Peach Showtime będzie dostępna na Switchu od 22 marca. W ramach najnowszej transmisji Nintendo Direct ujawniono nowe szczegóły na temat tej wyczekiwanej gry.

Nowe wyzwanie dla księżniczki Peach

Księżniczka Peach i Ropuchy postanawiają spędzić dzień w teatrze Sparkle, aby cieszyć się magicznym przedstawieniem. Jednak ich dzień przybiera przerażający obrót, gdy wkracza zła Kwaśna Banda i ich przywódca, przerażający Wicked Grape. Następnie Księżniczka Peach staje na czele, aby uratować sytuację i musi udaremnić sztuczki swoich przeciwników.

Nieoczekiwane przemiany

W Princess Peach Showtime księżniczka będzie musiała wykazać się sprytem i siłą, aby stawić czoła Kwaśnej Bandzie. Aby tego dokonać, będzie musiała przemieniać się i odgrywać różne role przez całą grę.Zwiastun ukazuje nam np. księżniczkę jako Swordfighter Peach, ubraną w strój godny muszkietera. Uzbrojona w rapier, wykorzystuje swoje umiejętności zawadiaki, aby pokonać Kwaśną Bandę i jej sojuszników.

Zwiastun ujawnia także zaskakujące przemiany, takie jak Detective Peach, w którym księżniczka zmienia się w detektywa, aby rozwiązać zagadkę kradzieży artefaktów z muzeum. Widzimy ją także w roli Patisserie Peach, prawdziwej cukierniczki, która będzie próbowała odnaleźć skradzione desery. Na koniec przemienia się w Kung Fu Peach, aby bronić szkoły sztuk walki przed atakami Kwaśnej Bandy.

Przygoda pełna zwrotów akcji

To tylko przedsmak wielu przemian, jakich gracze mogą się spodziewać w Princess Peach Showtime. Z datą premiery zaplanowaną na 22 marca 2024 r., ta gra z pewnością będzie wyjątkowym przeżyciem dla wszystkich fanów serii Nintendo.

Czy jesteś podekscytowany możliwością zagrania w Princess Peach Showtime? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com