Odkryj nowe podejście Rune Factory: Project Dragon z tańcem

Na tegorocznej imprezie udostępniono nowy zwiastun Rune Factory: Project Dragon, przedstawiający bohaterów Subaru i Kaguyę. Zamiast zajmować się rolnictwem, duet wykorzysta „moc tańca” do komunikacji i interakcji z otaczającym ich światem. Oczywiście nie brakuje też walki (w tym nowej broni). Jak wynika z oficjalnego komunikatu prasowego, oto co oferuje gra:

Nowa koncepcja gry

Gracze mogą wybrać wcielenie się w Subaru lub Kaguyę, dwóch nowych Ziemian, którzy zamiast uprawiać ziemię, będą wykorzystywać moc tańca do komunikowania się i interakcji z otaczającym ich światem. To nowe podejście do interakcji ze światem obejmuje narzędzia niezwiązane z walką, takie jak parasole i bębny, tradycyjną broń z serii, taką jak miecze, a także nowe rodzaje broni do eksperymentowania, takie jak łuki i talizmany.

Fantastyczny świat

Jak wcześniej ogłoszono, akcja tego nowego spin-offu serii fantasy lifestylowej rozgrywa się na „wschodnich krainach o estetyce w stylu japońskim”. Nie potwierdzono jeszcze daty premiery ani platformy, ale gra jest obecnie „starannie rozwijana”.

Wasze opinie na temat tego projektu

Co sądzisz o tym nadchodzącym projekcie? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com