Odkryj nowe plakaty z Marvel’s Spider-Man 2: Kraven, Lizard, Venom i nasi Spider-Men.

Spider-Man 2, długo oczekiwana gra wideo Marvela, ukaże się już za niecałe dwa miesiące na PlayStation 5. Coraz więcej dowiadujemy się o kontynuacji opracowanej przez Insomniac Games. Firma ujawniła dziś kilka plakatów przedstawiających głównych bohaterów, w tym Kravena, Lizarda, Venoma i naszych Spider-Menów. Te plakaty dają nam najlepszy jak dotąd wgląd w postacie.

Złoczyńcy, którzy wstrząśną Spider-Manem 2

Od czasu premiery Marvel’s Spider-Man 2 w 2021 roku wiemy, że Venom jest głównym złoczyńcą w grze. Chociaż podczas tej zapowiedzi dokuczano Kravenowi Łowcy, potwierdzono to dopiero później. Od tego czasu dowiedzieliśmy się, że gra utrzymana jest w mrocznym tonie Gwiezdnych Wojen, część V: Imperium Kontratakuje i że Peter Parker otrzyma kostium symbionta Venoma.

Tego lata nowy zwiastun fabularny Marvel’s Spider-Man 2 zapewnił nam więcej akcji z Venomem i symbiontami. Dzięki nowym plakatom z postaciami od Insomniac Games możemy jeszcze raz przyjrzeć się Venomowi, Kravenowi i Lizardowi. Oceńcie sami poniżej:

[Insérer les images et vidéos YouTube ici]

Jak widać, te postacie są niesamowite. Nie możemy się doczekać, aż zmierzymy się z nimi w grze w przyszłym miesiącu.

Więcej informacji na temat Marvel’s Spider-Man 2

Aby uzyskać więcej informacji na temat Marvel’s Spider-Man 2, zapoznaj się z limitowaną edycją PS5 i niestandardowymi kontrolerami DualSense, a następnie zapoznaj się z komiksowym prequelem Marvel’s Spider-Man 2. Następnie przeczytaj, dlaczego cieszymy się, że Marvel’s Spider-Man 2 nie oferuje tryb kooperacji.

Z jakim złoczyńcą najbardziej chciałbyś się zmierzyć w Spider-Man 2? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com