Odkryj nowe metalowe obudowy dla PlayStation 5 i kontrolerów: Volcanic Red, Cobalt Blue i Sterling Silver!

Szukasz konsoli PlayStation 5, która wyróżnia się w Twoim salonie i chcesz dodać odrobinę pikanterii swojemu otoczeniu? Cóż, Sony może mieć to, czego szukasz, w zależności od Twojego poczucia dobrego gustu: trzy nowe metalowe obudowy konsoli (i pasujące kontrolery), które na pewno nie będą pasować do Twojego obecnego wystroju!

Nowe metalowe obudowy i kontrolery

Jak czytamy w poście na blogu PlayStation, nowe metalowe obudowy i kontrolery zapowiedziane przez Sony – Volcanic Red, Cobalt Blue i Sterling Silver – są inspirowane „pięknymi i mocnymi barwami znalezionymi w głębinach planety Ziemia”. Każdy z tych odcieni został następnie wzmocniony metalicznym wykończeniem, aby uzyskać „dotyk wyrafinowania”.

Transformacja „Głębokiej Ziemi” dla Twojego PS5

Osoby zainteresowane przeróbką „Deep Earth” na PS5 będą mogły kupić te trzy nowe, błyszczące obudowy za 49,99 GBP / 59,99 EUR / 59,99 USD za sztukę, natomiast kontrolery DualSense (sprzedawane osobno) będą kosztować 64,99 GBP / 74,99 EUR / 74,99 USD USD każdy.

Trochę przesadzone i tyle.

Zamówienia w przedsprzedaży i dostępność

Fani transformacji „Deep Earth” na PS5 mogą zamówić w przedsprzedaży jedną z trzech metalowych obudów na stronie internetowej PlayStation (lub u wybranych sprzedawców) od 4 października od godziny 10:00 czasu lokalnego. Możliwość ta jest jednak oferowana jedynie w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Belgii, Luksemburgu, Holandii, Włoszech, Hiszpanii, Austrii, Portugalii i Stanach Zjednoczonych.

Sony twierdzi, że obudowy i kontrolery w kolorze Volcanic Red i Cobalt Blue będą dostępne od 3 listopada, a wersje Sterling Silver od 26 stycznia przyszłego roku.

https://www.youtube.com/watch?v=wideo

Źródło: www.eurogamer.net