Odkryj nowe gry wybrane przez zespół ID@Xbox w tym miesiącu

Gry wybrane w tym miesiącu przez zespół ID@Xbox oferują niesamowitą różnorodność unikalnych tytułów. Pomiędzy hołdem dla retro survival horroru, symulatorami życia, grą akcji w stylu retro, intensywną grą towarzyską, a nawet symulacją życia wampira – każdy znajdzie coś dla siebie.

Kraj Wron

Zanurz się w przerażającym świecie Crow Country, opuszczonym parku rozrywki pełnym tajemnic do odkrycia. Ta gra typu survival horror wciąga Cię w wciągającą przygodę pełną łamigłówek i zagadek do rozwiązania, aby odkryć prawdę o tajemniczym zniknięciu Edwarda Krowa.

Tryb eksploracji pozwala odwiedzającym park cieszyć się atmosferą bez obawy przed potworami przemierzającymi Krainę Wron. Przygotuj się na mroczną i wciągającą podróż do tego przerażającego świata.

Brocula

W Brocula wciel się w wampira, który musi przywrócić zamek swoich przodków, jednocześnie łącząc pracę na pół etatu, aby zarobić na życie. Eksploruj fantastyczny świat pełen wyzwań architektonicznych i codziennych zadań, a wszystko to z wampirzym akcentem.

Zarządzaj także swoim kultem, eksploruj lochy i ciesz się wciągającą i wciągającą rozgrywką.

Impreza Pummelowa

Pummel Party to internetowa i lokalna gra imprezowa dla 4-8 graczy, skupiająca się na przyjaznym niszczeniu i szalonej mini-grze. Rywalizuj z przyjaciółmi w różnorodnych środowiskach i używaj mnóstwa absurdalnych obiektów, aby sabotować konkurencję.

Zróżnicowane tryby gry i szalone przedmioty gwarantują zabawne i ekscytujące chwile z przyjaciółmi.

Odbudowa II wojny światowej

W WW2 Rebuilder Twoim zadaniem jest odbudowa Europy po zakończeniu II wojny światowej. Eksploruj zniszczone miasta i spotykaj cywilów, aby zrozumieć ich historię i pomóc im odbudować codzienne życie.

Wciągający symulator budowy, który łączy w sobie historię, architekturę i powojenną rekonstrukcję.

Świecki Rycerz

Wciel się w rycerza ze świecą na głowie w Candle Knight, wymagającej i oszałamiającej wizualnie platformówce akcji 2,5D. Odkrywaj surrealistyczne światy, wskakując do obrazów i mierząc się z groźnymi stworzeniami w opuszczonym zamku.

W tej oryginalnej i pięknej artystycznie grze czekają na Ciebie trudne wyzwania i wciągające poziomy.

Projektant akwarium

Stwórz i zaprojektuj własne akwarium w Aquarium Designer, relaksującej grze zen, która oferuje wciągające i realistyczne wrażenia z projektowania akwarium. Od stworzenia idealnego akwarium po zachwyt klientów – zanurz się w fascynującym świecie ryb i akwakultury.

Wzbogacająca zarówno graczy, jak i zwierzęta, Aquarium Designer to prosta i przyjemna gra, którą możesz dzielić się ze swoimi futrzanymi przyjaciółmi.

Źródło: news.xbox.com