Odkryj nowe gry PlayStation zaplanowane na rok 2024

Potwierdzono największe gry PlayStation w 2024 roku

PlayStation opublikowało film promocyjny przedstawiający niektóre z największych gier, które pojawią się na konsoli w tym roku. Film promuje zarówno premiery gier własnych, jak i zewnętrznych, z których wiele miało już zaplanowane daty premiery, ale także nieformalnie potwierdza premierę dwóch wcześniej niedatowanych projektów w 2024 roku.

W szczególności wideo przedstawia gry Metal Gear Solid Delta: Snake Eater i Silent Hill 2 z 2024 r. Obie gry, każda będąca remakiem swoich tytułów, miały okno premiery dopiero dzisiaj. Ale wideo i towarzyszący mu artykuł na blogu PlayStation to potwierdzają, co jest nieco zaskakujące, gdy dzieje się to przy stosunkowo niewielkim szumie, zamiast widzieć, jak Konami indywidualnie rozkłada czerwony dywan przy każdej aktualizacji premiery gry.Ale jeśli nie możesz się doczekać, aby zagrać albo tytuł, mimo wszystko ta wiadomość jest mile widziana.

Remake Silent Hill 2 zapowiedziany na 2022 rok

Silent Hill 2 został ogłoszony w 2022 roku jako remake klasyki z 2001 roku i jest opracowywany przez Bloober Team. Studio niedawno poinformowało, że prace nad grą „postępują płynnie” i jest ona dostępna wyłącznie na konsoli PlayStation 5 (ale będzie dostępna także na PC).

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater jako remake przy użyciu Unreal Engine 5

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater to remake Metal Gear Solid 3: Snake Eater na silniku Unreal Engine 5. Zostało to ogłoszone podczas prezentacji PlayStation Showcase w maju ubiegłego roku, a Konami wypuściło swój pierwszy materiał filmowy z rozgrywki w silniku gry w październiku ubiegłego roku. Pomimo umieszczenia go w dzisiejszym filmie na PlayStation, Snake Eater zostanie wydany także na Xbox Series X/S i PC.

Źródło: www.gameinformer.com