Odkryj nowe gry, które pojawią się na Xbox: kliknij, aby dowiedzieć się więcej!

Co tydzień odkrywaj nowe gry, które pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, PC z systemem Windows i w ramach Game Pass. Oto przegląd nadchodzących gier i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (pamiętaj, że daty premiery mogą ulec zmianie). Zanurzmy się!

FROGUN Encore – 25 czerwca

Dołącz do Renaty i przeżyj zupełnie nową przygodę Frogun w tej klasycznej, szybkiej platformówce 3D! Frogun Encore zawiera wiele nowych ruchów, takich jak podwójny skok, katapulta do rzucania i skok do rzucania!

Ogród Banban 2 – 25 czerwca

Kontynuuj niepokojącą historię Przedszkola Banban w Garten of Banban 2. Zagłęb się w dziwaczne i opuszczone podziemne obiekty i odkryj prawdę za pomocą swojego zaufanego drona… jeśli przeżyjesz spotkanie z jego ekscentrycznymi mieszkańcami.

Ogród Banban 3 – 25 czerwca

Odkryj Przedszkole Banban jeszcze głębiej w Garten of Banban 3. Poznaj dziwaczne i opuszczone podziemne obiekty i kontynuuj poszukiwania swojego zaginionego dziecka. Czy potrafisz je znaleźć, zanim niespodziewani mieszkańcy placówki znajdą Ciebie?

Ogród Banban 4 – 25 czerwca

Eksploruj opuszczone podziemne poziomy Przedszkola Banban w Garten of Banban 4. Zanurz się głęboko w dziwaczne i opuszczone podziemne obiekty i kontynuuj poszukiwania swojego zaginionego dziecka. Czy uda Ci się je znaleźć, zanim mieszkańcy obiektu znajdą Ciebie?

GRAVEN – 25 czerwca

Ruszaj, pobożny kapłanie, łagodź cierpienie, demaskuj oszustwa i miażdż perwersje Eldricha, które atakują rzeczywistość, dzięki uderzającej estetyce lat 90., która ożywia pierwszoosobową przygodową grę akcji Graven. Zawiera projekty postaci autorstwa Chucka Jonesa (Duke Nukem 3D, Half-Life) i głos Stephana Weyte’a (Blood, Fire Emblem, Dusk), co zapewnia mroczne, ale wyraźne doświadczenie średniowiecznej fantasy.

BattleCakes – 26 czerwca

Zanurz się w zachwycającej przygodzie, wybierając walkę lub zaprzyjaźnienie się z wrogami, aby ocalić dzień na swój sposób! Dostosuj swojego babeczkowego bohatera i poznaj po drodze uroczych przyjaciół. Zostaw świat lepszym, niż go zastałeś, w tej turowej grze RPG.

Dash i Swing – 26 czerwca

Platformówka akcji o szybkim tempie, w której wykorzystasz swoje umiejętności akrobatyczne, aby poruszać się po trudnych poziomach. Huśtaj się i biegnij przez różne przeszkody, aby dotrzeć do końca każdego etapu. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu i ekscytującej rozgrywce, Dash & Swing oferuje ekscytujące wrażenia dla graczy, którzy kochają gry platformowe.

Idź, idź, skacz!!! – 26 czerwca

Platformowa przygoda przyjmuje zwrot w postaci przetrwania w Go Go Jump!!! Rywalizuj ze wszystkimi mistrzami skoków, zdobywając odznaki w trybie fabularnym lub podejmując różne scenariusze przetrwania przeciwko znajomym. Idź, idź, skacz!!! to akcja typu side-scrolling prezentowana w połączeniu środowisk 3D, ręcznie rysowanych ikonek HD i pełnej humoru.

ŻABKA – 27 czerwca

Stylowa turowa platformówka akcji z elementami roguelite, bullet hell i manipulacją czasem. Przebijaj się przez wrogów, zamrażaj czas i machaj mieczem, aby rozwiązać każdą sytuację na swojej drodze.

NeoSprint – 27 czerwca

NeoSprint powraca do życia jako zręcznościowa gra wyścigowa na jednym ekranie dla maksymalnie 8 graczy, z solidnym narzędziem do tworzenia torów i intuicyjnymi narzędziami do udostępniania, zapewniającymi wrażenia z wyścigów, które zadowolą zarówno demony prędkości, jak i fanów. Tryby kampanii, Grand Prix, toru przeszkód i próby czasowej oferują mnóstwo ekscytującej zawartości wyścigowej, a tryby wieloosobowe zapewniają chaotyczną zabawę.

Źródło: news.xbox.com