Odkryj nowe funkcje i rozgrywkę w Final Fantasy VII: Rebirth, którego premiera zaplanowana jest na luty 2024 r.!

Wstęp:

Remake Final Fantasy 7: Odkryj nowe funkcje Rebirth, długo oczekiwanej kontynuacji!

Final Fantasy 7 Remake zawsze było dla mnie prawdziwym arcydziełem, nieprawdopodobną grą, w którą trudno mi uwierzyć, że jest prawdziwa. Przekształcenie jednej z najsłynniejszych i najbardziej ukochanych gier RPG wszechczasów w nowoczesny format wydawało się zadaniem niemożliwym do wykonania, a jednak Square Enix podołało temu wyzwaniu. W przypadku Rebirth, czyli drugiej odsłony planowanej trylogii projektu FF7 Remake, zadanie wydaje się jeszcze trudniejsze. Odkryjmy razem, co nowego w Rebirth i co ma do zaoferowania!

Część 1: Historia wymyślona na nowo

Kiedy omawialiśmy remake, nie było jasne, czy Square Enix pozostanie wierne ukochanemu oryginałowi, czy też wprowadzi zmiany w jednej z najbardziej znanych fabuł w całej branży gier. Odpowiedź była po trochu jednym i drugim. Rebirth podąża za strukturą FF7 niemal co do joty, rozszerzając sekcję Midgar z oryginalnej gry do pełnoprawnej gry, wprowadzając jednocześnie drobne, znaczące zmiany w kluczowych momentach. Odkryjmy razem, jak Rebirth podejmuje tę nową, a jednocześnie znaną historię, w której Cloud, Aerith, Tifa, Barret i Red XIII wyłaniają się z Midgar w pogoni za Sephirotha.

Część 2: Ulepszony system walki

Walka w sercu Rebirth jest niemal identyczna z systemem zastosowanym w Remake’u, łącząc aktywne ataki i ruch z możliwością wydawania rozkazów członkom drużyny, gdy ich wskaźnik akcji jest pełny. Nadal możesz wywierać presję i ogłuszać wrogów, wypełniając licznik umiejętną walką i zadając ogromne obrażenia, gdy jest pełny. Ale Rebirth przynosi także nowe opcje walki: system synergii, który pozwala wyzwalać ataki kombinowane wielu postaci oraz umiejętności synergii przypominające dodatkowe Przełamania Limitu. Te nowe funkcje dodają różnorodności i dynamiki systemowi walki, który jest już uwielbiany przez fanów.

Część 3: Rozległe obszary do eksploracji

Rebirth stara się także przełożyć otwarty świat Final Fantasy 7 na obszary nadające się do eksploracji. Chociaż gra nie jest całkowicie otwartym światem, zawiera duże otwarte obszary do eksploracji pieszo, w pojazdach, a nawet na grzbietach chocobo. Obszary te są wypełnione materiałami rzemieślniczymi do zebrania, punktami zatrzymania szybkiej podróży i specjalnymi spotkaniami, które zapewniają unikalne wyzwania. Omówimy szczegółowo te nowe funkcje i możliwości, jakie oferują w grze.

Wniosek :

Final Fantasy 7 Rebirth zapowiada się na obiecującą i ambitną kontynuację, która zachwyci fanów oryginalnej gry, oferując jednocześnie nowe doświadczenia i możliwości. Ta gra, zaplanowana na 29 lutego 2024 roku, zapewnia ekscytującą przygodę w dobrze znanym fanom uniwersum, a jednocześnie wprowadza ciekawe nowe funkcje. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji i przygotuj się do zanurzenia się w tej legendarnej nowej przygodzie.

Źródło: www.ign.com