Odkryj nowe figurki Nendoroids Nintendo zaprezentowane podczas SmileFest 2024

Nowe Nendoroidy Nintendo zaprezentowane na SmileFest 2024

W tym tygodniu w ramach obchodów SmileFest 2024 ujawniono nowe Nendoroidy i gry wideo Nintendo. W najnowszej serii znajdują się postacie z takich serii jak Kirby, Pikmin, a nawet seria Sonic the Hedgehog firmy Sega.

Nowe figurki Nendoroidów

Na początek mamy Bulborb z serii Pikmin. Ten wróg pojawił się po raz pierwszy w pierwszych grach Pikmin i uwielbia zjadać Pikmina! Nie ogłoszono jeszcze daty premiery nowego Nendoroida, ale będziemy Cię informować, gdy tylko dowiemy się więcej. Tymczasem oto jak to wygląda:

Następnie mamy dwie figurki Kirby’ego. Na początek mamy Kirby Cafe Ver. – jak widać, jest to mały różowy ptyś ubrany w czapkę kucharską, trochę jedzenia na twarzy i widelec! Obok niego stoi Waddle Dee ubrany w specjalny kawiarniany strój.


Kirby'ego

Co więcej, mamy nową wersję Shadow the Hedgehog na Nendoroid. Jak widać, można go przedstawić w groźnej pozie, ale podobnie jak inne postacie z tej linii, prawdopodobnie będziesz mógł go przedstawić na wiele innych sposobów. Oto ona:

Cień

Inne ogłoszenia od The Good Smile Company

A jeśli to przegapiliście, firma The Good Smile Company ujawniła także swój prototyp Zelda figma z The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Co więcej, po raz pierwszy widzimy Ganondorfa w kolorze.

Czy zauważyłeś tutaj coś, co Ci się podoba? Daj nam znać w komentarzach.

Liama ​​Doolana

Źródło: www.nintendolife.com