Odkryj nowe dodatki do najnowszego DLC Mario Kart 8 Deluxe!

Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass Wave 6 wreszcie jest dostępny i zapowiada się na najlepsze DLC w historii tej słynnej i uwielbianej gry wyścigowej. Najnowsza fala, która zostanie wydana w czasie wakacji, doda nowe postacie, takie jak Diddy Kong, Funky Kong, Pauline, Peachette, a także Daisy Circuit z Mario Kart Wii.

Ekscytująca nowa fala treści

Nintendo udostępniło nam obszerny podgląd całej zawartości, która będzie częścią najnowszej fali. I ważne jest, aby pamiętać, że Diddy Kong pochodzi z Mario Kart: Double Dash!!, Funky Kong z Mario Kart Wii oraz Pauline i Peachette z Mario Kart Tour.

Każda fala karnetu Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Pass zawiera osiem utworów, więc jest wysoce prawdopodobne, że do Daisy Circuit na Mario Kart Wii dodane zostaną kolejne. Więcej na pewno dowiemy się im bliżej wakacji.

Dostępne dla wszystkich graczy

Ta nowa zawartość jest dostępna dla wszystkich graczy, którzy kupili karnet Booster Course Pass za 24,99 USD. Dodatkowo jest ona dostępna także dla abonentów Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Do Wave 5 dodano postacie takie jak Petey Piranha, Wiggler i Kamek, a także utwory takie jak Sunset Wilds z Mario Kart Super Circuit, Athens Dash z Mario Kart Tour i Moonview Highway z Mario Kart Wii.

Koniecznie sprawdź także nasze podsumowanie Nintendo Direct, aby zobaczyć wszystkie inne gry Nintendo Switch wyróżnione podczas wielkiego wrześniowego wydarzenia.

Czy masz dla nas jakąś radę? Czy chcesz omówić możliwą historię? Napisz do nas na adres newsstips@ign.com.

Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass Wave 6 to niewątpliwie DLC, którego nie można przegapić dla fanów Mario Kart. Dzięki nowym, ekscytującym postaciom i torom ta najnowsza fala zapewnia godziny ekscytującej rozgrywki. Śmiało, przygotuj się na nowe przygody wyścigowe z Mario i jego przyjaciółmi!

Źródło: www.ign.com