Odkryj nowe DLC Pokémon Scarlet i Violet z Blueberry Academy w regionie Unova!

Pokemon Scarlet i Violet DLC Część 1: Turkusowa maska

Oficjalnie wystartowała pierwsza część DLC Pokemon Scarlet and Violet, zatytułowana The Teal Mask. To DLC przenosi graczy do nowego regionu, Kitakami, a także wprowadza nową szkołę, Blueberry Academy. Lokalizacja Blueberry Academy była popularnym tematem spekulacji wśród fanów, ale nowe DLC oficjalnie potwierdziło, gdzie się ona znajduje.

Od początku The Teal Mask spotykasz panią Briar, nauczycielkę z Blueberry Academy, która będzie Ci towarzyszyć w szkolnej wycieczce do Kitakami w pierwszym DLC. Podczas rozmowy z nią i Jacqiem dowiadujemy się, że Blueberry Academy zlokalizowana jest w regionie Unova, który był obecny w grach Pokemon Black and White. Oficjalna siedziba Blueberry Academy znajduje się w regionie Unova Pokemon Black and White.(Zdjęcie: DLC Pokemon)

Nowe dowody na remake’i Pokemon Black and White?

Pojawiły się już spekulacje, że część tego DLC nawiązuje do przeróbek Pokemon Black and White, a fakt, że druga część rozgrywa się częściowo w regionie Unova, dodaje wody do tego młyna. Część użytkowników Reddita snuła już wcześniej teorie, że akcja DLC albo będzie rozgrywać się w regionie Unova, albo sugerowała remake Black and White i ta informacja przynajmniej potwierdza pierwszą część.

Game Freak regularnie przerabiał gry Pokemon pomiędzy głównymi wydaniami, a najnowsze to Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl, remake czwartej generacji. Biorąc pod uwagę, że Black and White to piąta generacja, logiczne byłoby, że te gry będą następne.

DLC Część 2: Dysk Indygo

Druga część DLC Pokemon Scarlet and Violet, The Indigo Disk, ma zostać wydana jeszcze w tym roku. Szczegóły na temat tej części DLC są wciąż skąpe, ale gracze mogą spodziewać się nowych, ekscytujących przygód i odkryć na temat toczącej się historii.

Podsumowując, DLC Pokemon Scarlet i Violet oferuje graczom nowe horyzonty, nowe regiony do odkrycia, tajemniczą akademię do odkrycia, a być może nawet długo oczekiwane remake gier czarno-białych. Fani mogą przygotować się na zanurzenie w nowych doświadczeniach z Pokemonami i przeżycie niezapomnianych przygód.

Źródła:

  • Źródło obrazu: Gamespot

Źródło: www.gamespot.com