Odkryj nową skórkę Jean-Claude’a Van Damme’a dla Johnny’ego Cage’a w Mortal Kombat 1!

Czy jesteś fanem Mortal Kombat? Przygotujcie się więc, bo nowe ogłoszenie zaskoczy Was! W niedawnym wywiadzie dla Hot Ones Ed Boon, współtwórca gry, ujawnił zupełnie nową skórkę dla kultowej postaci Johnny’ego Cage’a. I to nie byle jaką skórkę, ponieważ jest to bardzo wyjątkowy wygląd samego Jean-Claude’a Van Damme’a!

Pierwszy występ Van Damme’a w Mortal Kombat

Po dziesięcioleciach oczekiwania fani wreszcie będą mogli wcielić się w Jean-Claude’a Van Damme’a w Mortal Kombat. Skórka Johnny’ego Cage’a będzie dostępna dla graczy, którzy zakupią edycję Premium/Kollector gry, ale to nie wszystko, ponieważ Van Damme użyczy także swojemu głosowi tej postaci, dodając jej prawdziwego akcentu autentyczności.

Pierwsze spojrzenie na skórkę ujawniono w odcinku Hot Ones, w którym możemy zobaczyć Van Damme’a w kultowym filmie z 1988 roku, Bloodsport. Prawdziwy powrót w czasie dla fanów aktora i gry.

Pomysł, który sięga początków franczyzy

Choć może się to wydawać zaskakujące, pomysł włączenia Van Damme’a do Mortal Kombat sięga początków marki w latach 90. Ed Boon zawsze chciał pracować z belgijskim aktorem, ale nie udało mu się tego zrealizować. czas. Jednak prawie 30 lat później marzenie Boona wreszcie się spełnia, a on nie kryje swojej satysfakcji.

Ale jak to było możliwe? Boon wyjaśnia, że ​​jest to spowodowane ewolucją gry i jego zespołu. To, co kiedyś było pasją projektu realizowanego przez zaledwie cztery osoby, stało się obecnie poważną operacją twórczą i lukratywną franczyzą gier wideo. „Zasięg jest 100 razy większy niż w pierwszej grze” – twierdzi Boon.

Druga strona medalu sukcesu

Rozwój ten nie jest jednak pozbawiony wad. Boon przyznaje, że pewnych aspektów pracy na mniejszą skalę żałuje, na przykład możliwości szybkiego wprowadzenia pomysłów w życie. Dziś każda decyzja musi być podejmowana w porozumieniu z 30-osobowym zespołem, co powoduje, że proces jest bardziej skomplikowany i dłuższy. Wada, z którą Boon musi się zmierzyć pomimo swojego statusu twórcy gry.

Nowy rozdział w historii Mortal Kombat

Mortal Kombat 1 jest obecnie opracowywany przez NetherRealm Studios i zostanie opublikowany przez Warner Bros. Gry. Gra ukaże się 19 września na PS5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch, a także na PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Store. Fani mogą zatem spodziewać się mocnego powrotu do serii, z nowymi postaciami i coraz bardziej zaciętymi walkami.

Czy jesteś gotowy zagrać Johnny’ego Cage’a w roli Jean-Claude’a Van Damme’a? Do zobaczenia 19 września, aby odkryć Mortal Kombat 1 i zanurzyć się w sercu akcji!

A w międzyczasie nie wahajcie się obejrzeć wywiadu Eda Boona dla Hot Ones, aby dowiedzieć się więcej na temat tej nowej, epickiej współpracy pomiędzy Mortal Kombat i Jean-Claudem Van Damme.

Źródło: www.ign.com