Odkryj nową opcję Wskocz ponownie w tryb kompaktowy na Xbox!

Tryb kompaktowy i wskocz ponownie, aby uzyskać lepsze wrażenia z gry na komputerze

Tryb kompaktowy i wskocz ponownie

W listopadzie wprowadziliśmy tryb kompaktowy, funkcję dostępną w aplikacji Xbox na PC, która poprawia wrażenia z gry, zapewniając bardziej intuicyjny interfejs użytkownika na mniejszych ekranach, w tym na przenośnych urządzeniach z systemem Windows. Z radością ogłaszamy, że funkcja „Wróć do gry” i ulepszenia panelu znajomych są udostępniane wszystkim zarejestrowanym uczestnikom programu Xbox Insider w podglądzie gier na PC już dziś!

Wskocz ponownie, aby wyświetlić dziewięć ostatnich gier, w które grałeś w aplikacji. Po kliknięciu karty gry przejdziesz bezpośrednio do centrum gier, w którym możesz rozpocząć grę. Możesz także kliknąć prawym przyciskiem myszy lub nacisnąć przycisk menu na kontrolerze, aby uruchomić grę bezpośrednio z menu kontekstowego.

Ulepszenia panelu Znajomi

Dzięki trybowi kompaktowemu ułatwiliśmy także dostęp do panelu Znajomi za pomocą nawigacji kontrolera, zapewniając szybki dostęp bezpośrednio z paska bocznego i spójnie z innymi panelami, takimi jak Powiadomienia. Z niecierpliwością czekamy na Twoją opinię, ponieważ stale ulepszamy obsługę znajomych w aplikacji.

Od przyszłego tygodnia w Xbox Insider Hub będzie dostępna nowa ankieta dla graczy zarejestrowanych w podglądzie gier na PC, w której będą mogli podzielić się z nami swoją opinią na temat funkcji „Wskocz ponownie” i zaktualizowanego dostępu do panelu znajomych w trybie kompaktowym. Pamiętaj, że zawsze możesz przekazać nam sugestie dotyczące aplikacji lub wystawić opinię, klikając kartę swojego profilu w aplikacji Xbox, a następnie wybierając opcję „Prześlij opinię” z menu rozwijanego.

Jak uzyskać pomoc techniczną Xbox Insider i podzielić się swoją opinią

Jeśli jesteś uczestnikiem programu Xbox Insider i szukasz wsparcia, dołącz do naszej społeczności na subreddicie programu Xbox Insider. Oficjalni pracownicy Xbox, moderatorzy i inni niejawni testerzy Xbox są tutaj, aby Ci pomóc. Zawsze zalecamy wzięcie udziału w wątkach dyskusyjnych na ten sam temat przed utworzeniem nowego postu, dzięki temu będziemy mogli pomóc Ci w najlepszy możliwy sposób! Możesz także przekazać bezpośrednią opinię zespołowi Xbox, wykonując czynności opisane w sekcji „Zgłoś problem online”. Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na Twitterze pod adresem @XboxInsider. Śledź przyszłe informacje o wydaniu programu Xbox Insider, aby uzyskać więcej informacji na temat podglądu gry na PC.

Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, ale nie jesteś uczestnikiem programu Xbox Insider

Jeśli chcesz przyczynić się do przyszłości konsoli Xbox i uzyskać wcześniejszy dostęp do nowych funkcji, dołącz do programu Xbox Insider już dziś, pobierając aplikację Xbox Insider Hub na konsolę Xbox Series X|S i konsolę Xbox One lub komputer z systemem Windows. (Uwaga: funkcje opisane w tym artykule są obecnie dostępne tylko dla niejawnych testerów Xbox korzystających z komputerów PC.)

Źródło: news.xbox.com