Odkryj nową mapę Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 – wszystkie zmiany, o których musisz wiedzieć

Odkryj zupełnie nowy świat Fortnite Rozdział 5 Sezon 1

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 przedstawia zupełnie nową mapę, która daje graczom świat do odkrycia. Na wyspie gry znajdziesz wiele lokalizacji do odkrycia, nowe sposoby poruszania się po świecie i nowe zagrożenia ze strony wroga. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o mapie Fortnite Rozdział 5.

Zmiany mapy w Fortnite Rozdział 5 Sezon 1

Nowa mapa Fortnite zawiera wiele biomów, w tym łąki, pustynię, las i zamarzniętą tundrę. W każdym z nich znajdują się nowe nazwane lokalizacje, a także wiele innych ważnych punktów, które nie są wymienione na mapie, a tylko czekają na odkrycie.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 Ciekawe miejsca

Niektóre z punktów szczególnych (POI) w grze obejmują Ritzy Riviera, przystań na zachodzie, Rebel’s Roost, rezydencję w północnym lesie, Hazy Hillside na szczycie alpejskiej wioski oraz Grand Glacier Hotel. Warto zauważyć, że jest też Reckless Railways, co potwierdza niedawną plotkę, że w sezonie będzie działać działający system pociągów, z torami kolejowymi rozciągającymi się po całej wyspie i wprowadzającymi nowe sposoby poruszania się po wrogim świecie. Dodatkowo, jeśli chcesz wybrać się na bardziej prywatną wycieczkę, w określonych miejscach na mapie znajdziesz także nowego SUV-a Trailsmasher.

Powrót NPC i nowe funkcje na wyspie

NPC powrócili na wyspę po krótkiej nieobecności w Fortnite OG, a pięciu z nich pełni rolę bossów, upuszczając Medaliony Towarzystwa, które zapewniają ich posiadaczom wzmocnienie regeneracji tarcz. Nowicjusz czy zwykły użytkownik ma dla Ciebie nową mechanikę oszukiwania.

Galeria

Odkryj sekrety Fortnite Rozdział 5 Sezon 1

Zdecydowanie jest o wiele więcej tajemnic do odkrycia, w tym lokalizacje wszystkich skarbców tego sezonu, które zawierają jedne z najlepszych nagród w grze. Przed rozpoczęciem koniecznie sprawdź wszystkie nowości w Fortnite Rozdział 5 Sezon 1.

Źródło: www.gamespot.com