Odkryj nową kolekcję figurek PlayStation „The Shapes”: Aloy, Kratos, Varl i Jin, które pojawią się w 2024 roku

PlayStation ogłasza kolekcję figurek Shapes

PlayStation ujawniło niedawno nową linię figurek kolekcjonerskich o nazwie The Shapes Collection, obejmującą takie marki, jak God of War, Horizon i Ghost of Tsushima.

Szczegóły kolekcji

Kolekcja sześciocalowych figurek zadebiutuje figurką Aloy z Horizon Forbidden West za 49,99 dolarów. Jest to „figurka o jakości kolekcjonerskiej z 42 punktami artykulacji i 12 różnymi akcesoriami, w tym kilkoma alternatywnymi twarzami i rękami”. » Figurka będzie dostępna w sierpniu 2024, już można składać zamówienia w przedsprzedaży.

Następnie w The Shapes Collection znajdziemy Kratosa i Atreusa z God of War Ragnarok, Varla z Horizon Forbidden West oraz Jin Sakai z Ghost of Tsushima. Figurki te posiadają od 24 do 34 punktów przegubu, w zależności od modelu, a także od dwóch do czterech różnych akcesoriów. Zamówienia przedsprzedażowe na drugą falę zostaną otwarte 15 lipca 2024 r., a wysyłka rozpocznie się we wrześniu.

Autentyczność figurek

Jak stwierdził Arno Schmitz, główny artysta postaci w firmie Horizon, twórcy gry Horizon, Guerrilla Games, liczby oparte są na rzeczywistych modelach cyfrowych użytych w grze. „Upewniliśmy się, że wiele punktów artykulacji ma sens i że na figurach widać nawet najmniejsze szczegóły tekstury. »

Dyrektor kreatywny studia Ghost of Tsushima, Sucker Punch, Jason Connell, dodał również: „Zbroja ducha Jina ma wiele pięknych detali, w tym misterne wzory tkanin i warstwowe płyty pancerza, które są niezbędne przy projektowaniu jego postaci. Oprócz katany ważne jest dla nas także przedstawienie wszystkich jego narzędzi Ducha, aby uchwycić jego różne techniki walki. »

Przyszłość kolekcji

PlayStation nie ujawniło, czy w przyszłości zostanie wydanych więcej figurek, ale pierwsze cztery cyfry reprezentują jedynie niewielką część jej historycznych serii, więc możliwe, że pojawi się więcej. Potencjalne postacie to Ellie z The Last Us, Nathan Drake z Uncharted, Spider-Man z, cóż, Spider-Man i nie tylko.

Źródło: www.ign.com