Odkryj nową grę RPG Metaphor: ReFantazio od firmy Atlus na Xbox, PC i nie tylko!

Nadchodzi nowa gra RPG: zobacz zwiastun Metaphor: ReFantazio

Zwiastun historii

Sega ujawniła nigdy wcześniej nie widziany zwiastun nowej gry RPG firmy Atlus, Metaphor: ReFantazio. Ten zwiastun, ujawniony podczas panelu na Anime Expo 2024 w ten weekend, daje widzom pierwsze spojrzenie na burzliwe wydarzenia, które rozpoczynają podróż gracza w Metaphor: ReFantazio. Możesz to obejrzeć poniżej:

Obejrzyj na YouTube

Fabuła metafory: ReFantazio

Opis filmu brzmi po prostu: „Walcz o prawdę, obudź w sobie determinację i weź udział w turnieju o tron”. Metafora: ReFantazio przedstawia młodego bohatera wciągniętego w magiczne wybory, gdy umiera król świata. Każdy, niezależnie od statusu społecznego, może zostać kolejnym królem, zdobywając poparcie ludności, co zakończy się globalną przygodą i walką o tron.

Rozgrywka

Gracze będą mogli walczyć w czasie rzeczywistym za pomocą ataków i uników, co zapewnia dynamiczną eksplorację terenu i powinno przyspieszyć grindowanie, choć dla tradycjonalistów nadal dostępna jest także walka turowa.

Data premiery i zamówienia w przedsprzedaży

Metaphor: ReFantazio ukaże się 11 października 2024 roku na PC za pośrednictwem Steam/Windows, PS5, Xbox Series X|S i konsolach najnowszej generacji. Zamówienia w przedsprzedaży fizycznej i cyfrowej są już dostępne.

Reżyser Katsura Hashino nazwał Metaphor: ReFantazio „ukoronowaniem naszych gier RPG” po pracy studia nad seriami Shin Megami Tensei i Persona. Jej wydanie przypada na 35. rocznicę wydania pierwszej gry Atlus. Hashino wyjaśnił więcej na temat fantastycznej scenerii Metaphor i nowości Election w rozgrywce znanej z Persony.

Źródło: www.eurogamer.net