Odkryj nową Elden Ring Raging Wolf Figmę inspirowaną flagową zbroją gry

Nowa figurka Figma Elden Ring inspirowana flagową zbroją Raging Wolf

Trwają prace nad nową figurką Figma Elden Ring, tym razem inspirowaną flagowym zestawem zbroi gry, Raging Wolf. Fani rozpoznają ten strój po zbroi noszonej przez postać gracza, The Tarnished, w oficjalnych zwiastunach i filmach z rozgrywką. Podobnie jak inne przedmioty kolekcjonerskie Figmy, 6,5-calowa figurka Elden Ring Raging Wolf ma bardzo szczegółową zbroję i akcesoria oraz mnóstwo możliwości pozowania.

Szczegóły i akcesoria

Jeśli grałeś w Elden Ring, wiesz, jak wiele możliwości personalizacji oferuje graczom gra, umożliwiając im tworzenie własnych konstrukcji w oparciu o wiele broni, zaklęć i umiejętności, które zbierają podczas eksploracji Midlands, a figurka Wściekłego Wilka składa hołd temu różnorodne konfiguracje, włączając kilka dodatków do broni opartych na broniach z gry, takich jak Bastard Sword, Iron Round Shield, Twin Blades i Black Moon Giant Sword, a także Pochodnia i Flaszka Szkarłatnych Łez. Z tyłu figurki można przymocować żelazną okrągłą tarczę i pochwę Bastard Sword. Zawiera również podstawę akcji dla dodatkowej stabilności.

Dostępność

Figurka Figma Elden Ring Raging Wolf pojawi się na rynku w czerwcu 2025 r., a zamówienia w przedsprzedaży są już dostępne w Entertainment Earth w cenie 130 dolarów. Figurka jest również dostępna na Amazonie, ale obecnie nie ma jej w magazynie – choć spodziewamy się, że zamówienia w przedsprzedaży będą w pewnym momencie ponownie dostępne.

Możliwość zamówienia innych figurek

W przedsprzedaży dostępnych jest także kilka innych figurek Elden Ring, w tym urocze miniatury od SH Figuarts przedstawiające ulubione postacie fanów, takie jak Malenia, Ranni i Blaidd.

Zamów w przedsprzedaży Malenię, Blade of Miquella SH Figuarts Mini – 30 USD

Zamów w przedsprzedaży Blaidd the Half-Wolf SH Figuarts Mini – 30 USD

Zamów w przedsprzedaży Ranni the Witch SH Figuarts Mini – 30 USD

Źródło: www.gamespot.com