Odkryj nową, bezpłatną skórkę Lego Fortnite: Explorer Emile

Lego Fortnite: Zupełnie nowy świat do odkrycia w Fortnite

Podczas sobotniego wydarzenia The Big Bang firmy Epic i Lego w końcu zaprezentowały długo oczekiwaną grę Lego Fortnite, nową grę o przetrwaniu i tworzeniu w otwartym świecie w Fortnite. Nawet jeśli nie interesują Cię klocki Lego lub ten tryb nie przypadł Ci do gustu, nadal możesz z niego skorzystać: każdy, kto połączy darmowe konto Lego Insider (utwórz je tutaj) ze swoim kontem Epic, otrzyma darmowe klocki Lego skórka do Battle Royale.

Obie wersje darmowej skórki Explorer Emilie

Ta skórka, Explorer Emilie, zawiera zarówno klasyczną skórkę, której można używać w trybie Battle Royale lub w dowolnym innym, już istniejącym trybie kreatywnym, jak i wersję Lego dla Lego Fortnite. Dzięki temu nawet nowi gracze mogą szybko zdobyć skórkę, nie wydając ani grosza. Mamy więc dwie darmowe skórki Fortnite, które są już dostępne, a także zestaw Runway Racer, który można zdobyć po osiągnięciu 50 poziomów konta do końca roku.

Skórka Explorer Emilie nie jest jeszcze dostępna, ale pojawi się po premierze Lego Fortnite za kilka dni, 7 grudnia. Możesz jednak teraz wykonać niezbędne kroki, aby go zdobyć, a pojawi się on w Twojej szafce, gdy tylko stanie się dostępny. Explorer Emilie to jedna z wielu skórek Fortnite, które mają zarówno wersję standardową, jak i Lego, a ponad 1200 istniejących skórek zostanie w ten sposób przetłumaczonych na Lego Fortnite.

Fortnite w pełnym rozszerzeniu z rozdziałem 5

Fortnite doczeka się znacznego rozwoju w Rozdziale 5, a Lego Fortnite jest tylko jego częścią. Oprócz zwykłych trybów Battle Royale i trybów kreatywnych tworzonych przez użytkowników, Rozdział 5 wprowadza także Rocket Racing, arkadową grę wyścigową od Psyonix, twórców Rocket League i Fortnite Festival, grę rytmiczną od twórców Guitar Hero i Rock Zespół Harmonix.

Jednak na razie główną atrakcją pozostaje tryb Battle Royale, który przewodzi w rozdziale 5 z zupełnie nową wyspą, na której pojawia się pierwsza w Fortnite: poruszający się pociąg, którym możesz poruszać się po mapie. Godna uwagi jest także przepustka bojowa na sezon 1, w ramach współpracy z Family Guy i Metal Gear Solid, w ramach której dostępna jest dość pokaźna lista skórek.

Należy pamiętać, że produkty wymienione tutaj zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś prezentowanego na naszej stronie.

Źródło: www.gamespot.com