Odkryj niesamowitego twórcę postaci z Dragon Age: The Veilguard

Dragon Age: The Veilguard – kompleksowe podejście do gier wideo

Dragon Age: The Veilguard, najnowsza gra BioWare, została zaprojektowana z myślą o inkluzywności, jak podkreślił reżyser gry. Jest to szczególnie widoczne w kreatorze postaci, który jest z pewnością najlepszy z całej serii i być może nawet najbardziej kompletny, jaki kiedykolwiek widziano gra wideo.

Od setek suwaków i opcji personalizacji kontrolowanej postaci, po możliwość wyboru zaimków neutralnych pod względem płci, ten kreator postaci jest bezpośrednim świadectwem inkluzywności Veilguard.

Integracja trwająca przez całą grę

To włączające podejście nie ogranicza się do twórcy postaci, ale rozciąga się na świat gry – na przykład postać Neve Gallus, lodowego maga i prywatnego detektywa z protezą nogi.

Przed rozpoczęciem właściwej gry ekran stylu gry pozwala graczom dostosować różne opcje wpływające na sposób gry Veilguard. Możesz wybrać poziom trudności lub styl gry według BioWare, z opcjami takimi jak „Narrator” dla osób bardziej zainteresowanych historią niż walką, „Poszukiwacz przygód” dla doświadczenia, które wydaje się równoważyć historię i walkę, oraz poziom trudności zwany Koszmarem .

Inna opcja trudności o nazwie Unchained pozwala graczom dostosować wrażenia z gry zgodnie z ich preferencjami. Możesz dostosować łatwość orientacji w grze, wspomaganie celowania, a nawet opcję automatycznego celowania. Możesz dostosować czas walk, aby parowanie było łatwiejsze lub trudniejsze, a także ilość obrażeń zadawanych przez wrogów i spowodowanych przez ciebie poprzez dostosowanie ich zdrowia. Możliwa jest także zmiana nacisku wrogów. A jeśli nie chcesz ponosić konsekwencji śmierci, możesz aktywować opcję braku śmierci.

Opcje te nie są uważane za oszustwo, ale za szansę dla wszystkich graczy, niezależnie od ich poziomu umiejętności, aby w pełni cieszyć się grą.

Niestety nie mogę sprawdzić wszystkich opcji dostępnych w Veilguard, aby to potwierdzić. Busche zapewnia jednak, że gracze mogą oczekiwać funkcji dostępności i przystępności podobnych do tych, których można się spodziewać w innych grach.

Aby uzyskać więcej informacji na temat gry, w tym ekskluzywne szczegóły, wywiady, materiały wideo i nie tylko, kliknij dedykowany przycisk Dragon Age: The Veilguard poniżej.

Źródło: www.gameinformer.com