Odkryj Natsu-Mon: 20th Century Summer Kid na Switchu | Wydany 6 sierpnia 2024 r

Natsu-Mon: 20th Century Summer Kid pojawi się na Nintendo Switch w Ameryce Północnej i Europie w sierpniu tego roku

Na tegorocznych Anime Expo ogłoszono bardzo oczekiwaną wiadomość: Spike Chunsoft ujawnił, że Natsu-Mon: 20th Century Summer Kid pojawi się na Nintendo Switch w Ameryce Północnej i Europie 6 sierpnia 2024 r. Ta gra, opracowana przez TOYBOX Inc. i Millennium Kitchen Co., Ltd. była dostępna w Japonii już od lipca ubiegłego roku.

Eksploruj otwarty świat pełen niespodzianek

W Natsu-Mon wcielisz się w Satoru, syna dyrektora cyrku, który właśnie przybył do małego nadmorskiego miasteczka otoczonego przyrodą. Przeżyj wyjątkowe lato na japońskiej wsi, gdzie spotkasz wiele postaci i przeżyjesz niesamowite przeżycia. Eksploruj różnorodne lokalizacje bez czasów ładowania i zmian na ekranie. Popływaj w morzu, wejdź na górę, wsiądź do pociągu do następnego miasta… Zanurz się w tym płynnym świecie i przeżyj przygodę. Baw się dobrze wchodząc w interakcję z mieszkańcami miasta i członkami swojej trupy cyrkowej. Spędzając letnie dni w mieście, zostaniesz nawet poproszony o kierowanie cyrkiem. Czeka na Ciebie ciepła, letnia przygoda.

Lokalna reklama z filmami i zrzutami ekranu

W ramach tego lokalnego ogłoszenia Spike Chunsoft ujawnił zwiastun i udostępnił wiadomości od twórców. Sprawdź poniższe zrzuty ekranu z gry:

Czy jesteś podekscytowany odkryciem tej gry? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło: www.nintendolife.com