Odkryj nasze wskazówki dotyczące opanowania gry BattleCakes na konsoli Xbox!

Gra wideo BattleCakes jest teraz dostępna na Xbox

BattleCakes wreszcie dostępne na Xbox! W ciastkowym królestwie Pastelerii pojawiają się kłopoty, gdy lokalne stworzenia stały się niespokojne z powodu tajemniczej siły, siejącej spustoszenie na okolicznych ziemiach. Odkrycie tej tajemnicy zależy od Ciebie i Twoich przyjaciół, poszukiwacza przygód Red Velvet i maga Midnite Truffle.

Cztery wskazówki, jak dobrze rozpocząć przygodę

Szukaj składników rzemieślniczych

W miarę przemierzania różnych biomów BattleCakes pamiętaj o poszukiwaniu składników do wytwarzania, potrząsając krzakami, ścinając rośliny i kopiąc w miejscach, gdzie na ziemi widoczne są litery X. Składniki te można łączyć poprzez tworzenie NPC-ów w celu stworzenia przydatnych przedmiotów, takich jak Lukier Pierwszej Pomocy oraz inne bonusy i środki regenerujące.

Stworzenia lubią wytwarzać składniki… czasami

Składniki rzemieślnicze różnią się w zależności od biomu i mogą być ulubionymi składnikami żyjących tam stworzeń. Spróbuj dać stworzeniu składnik podczas spotkania i zwiększyć jego punkty przyjaźni. Uważaj, zły składnik może sprawić, że będą zepsute, a nawet dać im premię mocy.

Wypróbuj różne toppery

Cake Toppery mogą zapewnić Twoim bohaterom różnorodne bonusy, dlatego wypróbuj różne kombinacje i zmieniaj je tak często, jak to konieczne. Niektóre Toppery mogą zwiększyć ogólne statystyki, takie jak Moc lub Obrona, podczas gdy inne wzmacniają twoją przyjaźń z określonymi stworzeniami lub chronią cię przed określonymi atakami. Niektóre są po prostu zabawne lub stylowe!

Uważaj na odblaskowe stworzenia

Gdy Twoja podróż będzie kontynuowana przez dziwne i magiczne krainy, niektóre stworzenia będą miały unikalną zdolność odpierania i odbijania określonych rodzajów ataków. Zwróć uwagę na ikonę Mocy, Moxie lub Magii na ich ciele, aby wiedzieć, który bohater powinien zachować ostrożność. Może to uratować Twoich bohaterów przed niezamierzonym atakiem na nich samych!

Gotowy na przygodę jako nieustraszony bohater! Nie zapomnij zajrzeć za wodospady i w pełni cieszyć się BattleCakes na Xbox.

Źródło: news.xbox.com