Odkryj naszą ekskluzywną grę Avatar: Frontiers of Pandora

Wyłącznie w grze Informer: Avatar: Frontiers of Pandora

Massive Entertainment, znane z Tom Clancy’s The Division, rozpoczyna zupełnie nowy projekt z Avatar: Frontiers of Pandora. Akcja gry akcji z otwartym światem rozgrywa się w nowej części uniwersum Avatara Jamesa Camerona.

Odwiedziliśmy studio Massive w Malmö w Szwecji, aby zagrać przez kilka godzin w Kinglor Forest, jednym z trzech regionów gry. Nasz 12-stronicowy artykuł zawiera również ekskluzywną analizę dwóch pozostałych regionów gry, Upper Plains i Clouded Forest, które odwiedziliśmy podczas naszego pobytu. Przeprowadziliśmy wywiady z głównymi projektantami gry, aby dowiedzieć się więcej na temat tworzenia Frontiers of Pandora, ich współpracy ze studiem produkcyjnym Lightstorm Jamesa Camerona oraz uzyskać odpowiedzi na palące pytania dotyczące gry.

Nasi czytelnicy będą również mogli znaleźć w Internecie ekskluzywne treści ze specjalnymi funkcjami i filmami.

Złota okładka Game Informer

Nasza złota okładka przedstawia konfigurowalnego bohatera gry wraz ze swoim Ikranem walczącym z RDA.

Wydanie 361 Szczegóły

Wersja 361 jest pełna ekscytujących funkcji. Z okazji 10. rocznicy niezależnego hitu Papers, Please Luis Aguasviva pisze retrospektywne spojrzenie na wpływ gry, w tym przemyślenia projektanta Lucasa Pope’a na temat jej zwiększonego znaczenia dziesięć lat później. Grant Stoner rzuca światło na dostępność w świecie gier walki. Shannon Liao szczegółowo opisuje korzystny i szkodliwy wpływ rosnącego wpływu sztucznej inteligencji na tworzenie gier. Wesley LeBlanc szczegółowo podsumowuje zakończone właśnie przejęcie Microsoft/Activision Blizzard. I oczywiście, gdy szybko zbliża się grudzień, mamy nasz coroczny przewodnik po zakupach świątecznych.

Zapowiedzi zawierają szczegółowy opis Final Fantasy XIV: Dawntrail, Banishers: Ghosts of New Eden, Frostpunk 2 i Crimson Desert. Dodatkowo można przeczytać recenzje Marvel’s Spider-Man 2, Super Mario Bros. Wonder, Sonic Superstars, Juant, Like A Dragon Gaiden: Człowiek, który wymazał swoje imię i nie tylko!

Abonenci mogą spodziewać się otrzymania egzemplarzy w nadchodzących tygodniach. Wersja cyfrowa zostanie udostępniona jeszcze dziś na komputerach PC/Mac, iOS i Google Play. Drukowane egzemplarze będzie można kupić w nadchodzących tygodniach w GameStop.

Źródło: www.gameinformer.com