Odkryj nasz kompletny przewodnik po Zenless Zone Zero

Zenless Zone Zero: wciągająca darmowa gra akcji RPG

Zenless Zone Zero to zupełnie nowa, darmowa gra akcji RPG od miHoYo/HoYoverse, twórców Honkai: Star Rail i Genshin Impact. W fantastycznym środowisku miejskim, osadzonym w mieście New Eridu, gracz wciela się w Proxies Wise i Belle, aby pomóc agentom eksplorować wymiary zwane Hollow. Eksploracja odbywa się poprzez system siatki, a walka jest szybka i szalona. Nasze centrum przewodników Zenless Zone Zero jest tutaj, aby wspierać Cię w wielu aspektach rozgrywki i postaci.

Poradniki dla początkujących

Zanim udasz się do Pustki, zdecydowanie chcesz stawić czoła grupie wrogów za pomocą najemników i niedźwiedzi. Zebraliśmy wiele wskazówek, które pomogą Ci rozpocząć przygodę w Nowym Eridu.

Przewodnik po ponownym losowaniu

W Zenless Zone Zero istnieje mechanika gacha, co oznacza, że ​​możesz pokusić się o wydanie ciężko zarobionych pieniędzy. Radzimy się nie spieszyć, ponieważ lepiej jest sprawdzić, czy rzeczywiście możesz zdobyć postacie, które chcesz. Proces ponownego losowania zajmuje tylko mniej niż godzinę i nie musisz wydawać ani grosza.

Jak odblokować wszystkie darmowe postacie

Oprócz agentów ekskluzywnych dla gacha, są też takie, które można zdobyć za darmo. Trzy z nich są dostępne od początku, a inne można zdobyć poprzez wiadomości w grze i nagrody w wydarzeniach.

Najlepsze postacie rangi S/5 gwiazdek

Przyglądamy się najlepszym agentom w standardowym banerze i omawiamy, którzy z nich najlepiej nadają się na dłuższą metę.

Ranking agentów

Po spędzeniu wielu godzin na zdobywaniu poziomów i testowaniu oceniamy wszystkie 17 postaci na podstawie ich umiejętności i synergii zespołowej.

Najlepsze składy drużyn

Twoja drużyna w Zenless Zone Zero składa się z trzech postaci. Dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę atrybuty żywiołów, frakcje i dodatkowe atuty. Wyjątkowy skład drużyny może ułatwić walki. Bądź na bieżąco, aby wkrótce zobaczyć więcej artykułów w naszym centrum przewodników Zenless Zone Zero.

Źródło: www.gamespot.com