Odkryj najnowsze ulepszenia konsoli Xbox dzięki aktualizacji Preview Alpha Skip-Ahead.

Dla członków programu Alpha Skip-Ahead dostępna jest nowa aktualizacja podglądu Xbox. Należy pamiętać, że niektóre aktualizacje wersji zapoznawczych systemu operacyjnego obejmują ulepszenia zakulisowe, które zapewniają jakość i stabilność kompilacji na konsolach Xbox. Będziemy nadal publikować te informacje o wersji, nawet jeśli widoczne zmiany w interfejsie użytkownika są minimalne lub zachodzą w tle, dzięki czemu będziesz informowany o nadchodzących aktualizacjach Twojego urządzenia.

Szczegóły aktualizacji systemu

Wersja systemu operacyjnego: XB_FLT_2408GE\26082.1502.240314-2200

Dostępne: 14:00 czasu pacyficznego – 18 marca 2024 r

Obowiązkowe: 3 godziny czasu PT – 19 marca 2024 r

Zawiera poprawki

Dzięki świetnym opiniom od niejawnych testerów Xbox i ciężkiej pracy inżynierów Xbox z radością ogłaszamy, że w tej kompilacji wprowadzono następujące poprawki:

Grupy

Poprawki rozwiązujące problem polegający na tym, że podczas próby zaproszenia członków klubu do grupy nie pojawiał się żaden członek.

System

Różne aktualizacje poprawnie odzwierciedlające lokalne języki na konsoli.

Znane problemy

Chociaż znane problemy mogły zostać wymienione w poprzednich informacjach o łatkach programu Xbox Insiders, nie można ich przeoczyć! Znalezienie rozwiązania może jednak zająć inżynierom Xbox więcej czasu. Jeśli doświadczysz któregokolwiek z tych problemów, prosimy postępować zgodnie z podanymi instrukcjami i przesłać zwrot za pomocą opcji „Zgłoś problem”.

Audio

Niektórzy użytkownicy zgłaszali sporadyczne problemy z dźwiękiem w panelu kontrolnym, grach i aplikacjach.

Procedura rozwiązywania problemów: Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy, upewnij się, że w telewizorze i innym sprzęcie zainstalowano najnowsze oprogramowanie sprzętowe. Jeśli nie masz pewności, być może będziesz musiał skontaktować się z producentem w celu uzyskania pomocy.

Sieć

Badamy zgłoszenia dotyczące problemu, w wyniku którego konsola może nie łączyć się z siecią natychmiast po uruchomieniu. Jeśli napotkasz ten problem, zgłoś go jak najszybciej.

Rozwiązanie tymczasowe: Poczekaj minutę lub dwie na nawiązanie połączenia. Jeśli konsola nadal nie jest podłączona, uruchom ponownie konsolę Xbox przy użyciu Centrum zasilania lub przewodnika, a następnie zgłoś problem.

Nie zapomnij użyć opcji „Zgłoś problem”, aby poinformować nas o wszelkich napotkanych problemach. Być może nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale gromadzone przez nas dane są niezbędne do znalezienia rozwiązania.

Źródło: news.xbox.com