Odkryj najlepsze oferty z okazji Czarnego Piątku na przecenione gry wideo

W tym roku ponownie Czarny Piątek jest dla graczy okazją do skorzystania z wyjątkowych promocji na wiele gier wideo. Zniżki do 80% na kultowe tytuły, takie jak Assassin’s Creed Valhalla, Call of Duty: Black Ops, Wiedźmin 3: Dziki Gon i wiele innych. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem gier walki, gier RPG, wyścigów samochodowych, symulacji, a nawet przygód, każdy znajdzie coś dla siebie.

Mnóstwo gier w promocji

Oferty są różnorodne i atrakcyjne, a na niektóre gry zniżki sięgają nawet 85%. Najlepsze tytuły, takie jak Battlefield, Mortal Kombat, NBA 2K24, Cyberpunk 2077, Assassin’s Creed i wiele innych, oferowane są w bezkonkurencyjnych cenach. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem gier akcji, gier RPG, strzelanek czy gier symulacyjnych samochodów, czeka na Ciebie wiele godzin zabawy i rozrywki za niższą cenę.

Wyjątkowe promocje na gry AAA

Dzięki zniżkom sięgającym 75% na gry takie jak Assassin’s Creed Valhalla, Madden NFL 24, Cyberpunk 2077, Star Wars Jedi: Fallen Order, Red Dead Redemption 2 i wiele innych, jest to idealny moment na uzupełnienie swojej kolekcji gier na Xbox. Oprócz gier oferowane są także różne pakiety i edycje specjalne w bardzo atrakcyjnych cenach, zapewniające niepowtarzalną możliwość dostępu do dodatkowej zawartości i ekskluzywnych bonusów.

Skorzystaj już teraz!

Czarny piątek to doskonała okazja dla graczy, aby skorzystać z wyjątkowych rabatów na szeroki wybór gier Xbox. Niezależnie od tego, czy chodzi o epickie bitwy, podboje kosmosu, przygody w otwartych światach czy zawody sportowe, oferta jest różnorodna i atrakcyjna. Nie przegap tej okazji, aby zaopatrzyć się w gry wideo po bezkonkurencyjnych cenach i cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami z gier wideo.

Źródło: news.xbox.com