Odkryj najlepsze oferty z okazji Czarnego Piątku 2023 na Call of Duty: Modern Warfare 3!

Oferty na premierę Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 jest już dostępny i jeśli chcesz kupić nową grę, jest kilka świetnych ofert z okazji Czarnego Piątku 2023, o których powinieneś wiedzieć.

Oferty na premierę Call of Duty: Modern Warfare 3

Antonline oferuje bezpłatną kartę podarunkową Xbox Store o wartości 15 USD przy zakupie fizycznej kopii gry Modern Warfare 3 na konsolę Xbox Series X|S. Alternatywnie możesz otrzymać grę w ramach bezpłatnej, miesięcznej subskrypcji Xbox Game Pass Core. Jeśli potrzebujesz dodatkowego kontrolera, spójrz na pakiet, który zawiera oficjalny kontroler Xbox Robot White oraz fizyczną kopię Modern Warfare 3 za 105 dolarów.

Jeśli brakuje Ci sprzętu do gry w Modern Warfare 3, Antonline ma świetne oferty pakietów na konsolę Xbox Series X. Możesz kupić pakiet konsoli zawierający Modern Warfare 3 i Diablo 4 za 500 USD. Jeśli nie interesuje Cię gra Diablo, istnieje inny pakiet, który zawiera Forza Horizon 5 i dodatek Hot Wheels oraz Modern Warfare 3 za 500 USD. Dzięki tym pakietom zbiorczym otrzymasz dwie bezpłatne gry za 70 USD na nową konsolę Xbox Series X.

Dodatkowe informacje o ofertach

Należy pamiętać, że fizyczna edycja Modern Warfare 3 będzie dostarczana z Twoją konsolą Xbox, ale Diablo 4 i Forza to cyfrowe kody zawarte w pudełku z konsolą. Jeśli jednak którykolwiek z nich zostanie wyprzedany, nadal możesz pobrać Modern Warfare 3 za darmo na Xbox.

Specjalna oferta PlayStation

Dostępny jest także pakiet Call of Duty na PlayStation, który został wydany wraz z premierą Modern Warfare 3. Całkowicie nową konsolę PS5 Slim w zestawie z grą za 70 dolarów można kupić za jedyne 500 dolarów. Możesz sparować pakiet z DualSense za dodatkowe 50 USD w Antonline. Warto jednak zauważyć, że kontrolery DualSense są w sprzedaży za 49 USD w Amazon i Walmart, więc możesz kupić pakiet i wybrać żądany kolor DualSense za tę samą cenę co pakiet.

Ocena gry

Chociaż tegoroczna gra Call of Duty może nie mieć najlepszej kampanii w porównaniu z poprzednimi latami, na szczęście jest wypełniona mnóstwem innej zawartości, gdy już zdobędziesz dawkę weekendowej akcji. Tryb wieloosobowy w Call of Duty jest nadal solidny i nie brakuje graczy szukających szybkiej akcji, podczas gdy tegoroczny tryb Zombies oferuje doświadczenie PvE w otwartym świecie, które wstrząsa jego formułą nieumarłych.

Wymienione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może uzyskać część przychodów, jeśli kupisz coś prezentowanego na naszej stronie.

Źródło: www.gamespot.com