Odkryj najlepsze oferty książek Elden Ring.

Oficjalna premiera Elden Ring: Shadow of the Erdtree odbędzie się w najbliższy piątek, 21 czerwca, choć fani z Ameryki Północnej będą mogli zacząć grać w czwartek po południu. Jeśli nie zamówiłeś jeszcze swojej kopii rozszerzenia w przedsprzedaży, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po Shadow of the Erdtree, który zawiera oferty dla graczy na PC. Czekając, powinieneś sprawdzić najnowszą ofertę Amazon na wiele książek Elden Ring, w tym duże zniżki na parę oficjalnych książek o grafikach Elden Ring. Oficjalną książkę z grafiką Elden Ring: Tom 1 znajdziesz w sprzedaży za 44 USD (było 60 USD). 432-stronicowa książka w twardej oprawie zawiera ilustracje filmu otwierającego grę, grafiki koncepcyjne oraz obrazy otwartego świata gry i jej licznych lochów. Aby uzyskać jeszcze piękniejsze efekty wizualne, oficjalna książka z grafiką Elden Ring: Tom 2 jest dostępna w cenie 36 dolarów i zawiera grafiki przedstawiające wrogów, broń i różne przedmioty. Książki te są doskonałymi towarzyszami gry Elden Ring, ponieważ dogłębnie eksplorują historię wspaniale wydanego, pełnego tajemnic otwartego świata From Software.

Zagraj w Cień Erdtree

Aby zagrać w Shadow of the Erdtree, musisz pokonać Starscourge Radahn i Mohg, Lord of Blood, dwóch z wielu trudnych bossów Elden Ring. Nie jest to łatwe i jeśli jesteś jednym z wielu graczy, którzy nie dokonali jeszcze tych wyczynów, możesz rozważyć zakup oficjalnego przewodnika po strategii Elden Ring, tom 1 i tom 2. Każdy oznaczony tom jest objęty promocją do 45 $ ( kosztowało 50 dolarów), a „Księgi wiedzy” oferują łącznie ponad 1000 stron porad i wskazówek, które pomogą ci przeżyć w Midlands. Tom 1, The Midlands, zapewnia kompleksowy przegląd rozległej mapy, NPC i wielu mechanik gry. Tom 2, Shards of the Shatter, szczegółowo opisuje walkę, wielu wrogów, z którymi będziesz musiał się zmierzyć, i uzbrojenie. Nawet jeśli ukończyłeś już grę podstawową, te podręczniki, a zwłaszcza tom 2, mogą nadal nauczyć cię rzeczy o Elden Ring, które mogą ci pomóc w twojej podróży przez Shadow of the Erdtree. Są to dobrze wykonane książki, które świetnie wyglądają również jako elementy wystawowe.

Książki

Jeśli szukasz humorystycznej historii rozgrywającej się w Midlands, zdecydowanie warto sprawdzić mangę Elden Ring. Elden Ring: Droga do Erdtree z Aseo the Tarnished w roli głównej to zabawna, dobrze napisana i ilustrowana lektura. Pierwsze trzy tomy są już dostępne, a kolejny tom można zamówić w przedsprzedaży. Książka Road to the Erdtree w miękkiej oprawie kosztuje 13 dolarów, a e-booki Kindle kosztują 7 dolarów za sztukę.

Najlepsze oferty książek Elden Ring

Źródło: www.gamespot.com