Odkryj najlepsze gry tego lata dzięki naszemu pełnemu podsumowaniu!

Przegląd wydarzeń tygodnia z gier wideo

W tym tygodniu zespół terenowy The Game Informer Show powraca z Los Angeles, aby omówić swoje ulubione gry z Summer Game Fest, Ubisoft Forward, Xbox Games Showcase i powiązanych wydarzeń.

Najciekawsze momenty odcinka na wideo

Obejrzyj wersję wideo, aby odkryć najważniejsze wydarzenia tego tygodnia na zdjęciach:

Śledź nas w mediach społecznościowych: Alex Van Aken (@itsVanAken), Brian Shea (@BrianPShea), Charles Harte (@Chuckduck365)

Podcast Game Informer Show

Game Informer Show to cotygodniowy podcast o grach wideo obejmujący najnowsze wiadomości, tematy branżowe, ekskluzywne ujawnienia i recenzje. Dołącz do gospodarza Alexa Van Akena w każdy czwartek, aby porozmawiać o swoich ulubionych grach – przeszłych i obecnych – z pracownikami Game Informer, programistami i specjalnymi gośćmi z branży. Słuchaj w Apple Podcasts, Spotify lub ulubionej aplikacji do podcastów.

Matt Storm, niezależny redaktor dźwięku w The Game Informer Show, zmontował ten odcinek. Matt to doświadczony gospodarz i producent podcastów, który mówi do mikrofonu od ponad dziesięciu lat. Nie przegap podcastów Matta, takich jak „Fun” And Games Podcast i Reignite, podcast poświęcony BioWare.

Sygnatury czasowe z podcastu The Game Informer Show:

00:00:00 – Wprowadzenie

00:01:52 – Głębokie zanurzenie się w Summer Game Fest 2024

01:47:06 – Różne ogłoszenia

Źródło: www.gameinformer.com