Odkryj muzykę z remasterów Baten Kaitos na swoich ulubionych platformach streamingowych

Baten Kaitos: Zremasterowana ścieżka dźwiękowa z gier jest już dostępna do odtwarzania strumieniowego na różnych internetowych platformach muzycznych

Ścieżki dźwiękowe z gier Baten Kaitos są teraz przesyłane strumieniowo

Bandai Namco udostępniło muzykę do Baten Kaitos: Eternal Wings and the Lost Ocean, a także Baten Kaitos Origins w Apple Music, Spotify, YouTube Music, Amazon Music i innych serwisach streamingowych. W niektórych regionach obie ścieżki dźwiękowe można także kupić w Apple Music i Amazon Music.

Motoi Sakuraba, kompozytor gry

Ścieżki dźwiękowe do gier skomponował Motoi Sakuraba, doświadczony kompozytor w branży, najbardziej znany z muzyki do gier z serii Tales, serii Star Ocean i Valkyrie Profile.

Przegląd muzyki

Oto przegląd muzyki z każdej gry:

Gry Baten Kaitos

Baten Kaitos: Eternal Wings and the Lost Ocean oraz Baten Kaitos Origins to dwie kultowe gry RPG z systemem walki opartym na kartach. Gry te są częścią historii Nintendo, gdyż zostały opracowane przez Monolith Soft, czyli studio będące obecnie spółką zależną Nintendo, odpowiedzialne za serię Xenoblade, a także najważniejsze gry, takie jak Splatoon 3 i Tears of the Kingdom.

Ulepszenia remastera

Ten remaster zawiera ulepszenia wizualne, czystszy interfejs użytkownika, tryb automatycznej bitwy i możliwość wyłączenia losowych spotkań, a także inne drobne ulepszenia jakości życia.

Jeśli jesteś fanem oryginalnych gier na GameCube, to zremasterowane wydanie jest świetną okazją do ponownego przeżycia tych wrażeń. Remastery ukażą się 14 i 15 września, w zależności od regionu.

Czy jesteś podekscytowany możliwością zagrania w remastery Baten Kaitos? Zostaw komentarz i daj nam znać!

Odniesienie: https://www.nintendolife.com/news/2022/09/frame-rate-test_reveals_pal-switch_now_supports_gamecube_ssd_on_twilight_hack_booted_oresama_no_band_memo_game?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Źródło: www.nintendolife.com