Odkryj Mortal Kombat 1 we wczesnym dostępie na Switchu! Dostępna jest aktualizacja pierwszego dnia i informacje o poprawkach. Nie przegap tej długo oczekiwanej gry!

Mortal Kombat 1 jest już dostępny we wczesnym dostępie, a oficjalna premiera zaplanowana jest na przyszły tydzień, 19 września.

Mortal Kombat 1 – aktualizacja w dniu premiery

Przygotowując się do tej wersji, Warner Bros. Games i NetherRealm Studios wydały aktualizację w dniu premiery. Należy pamiętać, że wersja Switch ma własne informacje o łatkach. Ta pierwsza aktualizacja udostępnia wiele funkcji gry, a także wprowadza pewne „ogólne poprawki błędów”, chociaż nie podano szczegółów.

Oto informacje o łatce dla wersji Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch, wymienione na oficjalnej stronie internetowej:

Informacje o aktualizacji Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch – 14 września 2023 r

Ogólny

– Włączenie nowych postaci/kameo, nowych aren i nowych opcji dostosowywania.

– Włączono pełne samouczki, trening śmiertelny i tryb treningowy.

– Aktywacja trybów wycieczek i turniejów.

– Ogólne poprawki błędów.

Historia

– Włączono kampanię pełnohistoryczną.

online

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Mortal Kombat 1, możesz zapoznać się z recenzjami krytyków. Jak na razie gra spotkała się z dobrym przyjęciem na konsolach Xbox i PlayStation.

Czy wypróbujesz tę grę na Switchu? Powiedz nam, co myślisz poniżej.


Powiązane gry

Kiedy nie spłaca pożyczki Tomowi Nookowi, Liam lubi przekazywać najnowsze wiadomości o Nintendo i podziwiać swoją kolekcję gier wideo. Jego ulubioną postacią z Nintendo był kiedyś pies grający na gitarze, ale obecnie woli spędzać czas z kotem Juddem.

Źródło: www.nintendolife.com